Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék a páromnak...

Mit vehetnék a páromnak (ffi,40 éves, üzletember) Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Rengeteget sportol (futás, sí, snowboard, stb). Kifejezetten jól szituált, mindene megvan, és nem szereti a haszontalan dolgokat. Kb 100.000,- Ft-ot tudok költeni az ajándékára. Vettem már neki órát, karkötőt, képet, laptopot, aktatáskát, tollat, szóval ezeket már nem akarom. Haszontalan dísztárgyak, mindennapos használati dolgok (pl. parfüm), alkohol kizárva, mert előbbit nem szereti, utóbbiakat pedig nem szoktuk ajándékba adni egymásnak. SEGÍTSETEK légyszi, minden alkalommal egy tortúra, mikor vennek kell Neki valamit. Konkrét ötleteket írjatok kérlek!! Ha valamit tudtok linkelni, az még jobb! Köszi!!!
2010. szept. 12. 10:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Még vmi eszembe jutott: Wellness-hétvége? (belenyilallt a hátamba a fájás :))
2010. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Kommentet a 11:11-esnek szántam, bocs.

Montblanc tollat kapott. Annyira nincs sok ékszerünk, h széfbe kéne tenni, meg egy karkötőtől eltekintve mást nem hord. Nem multimilliárdos, meg én sem, csak az olyan dolgokat, amit általában ajándéknak szoktak szánni (parfü, ilyenek), én különösebb alkalom nélkül is meg szoktam venni neki. A sportfelszerelés nagyon jó ötlet, snowboarsdhoz szerintetek mit vehetnék?

2010. szept. 12. 11:32
 13/21 anonim ***** válasza:

Szia, a széfet nem hülyeségből írtam, a baráti körben van olyan család, ahol van (és úgy becsülöm, h nálatok rosszabb az anyagi helyzet, nem multimilliárdos), van valamennyi ékszerük, (befektetésnek is részben, bár a feleségnek van több, értelemszerűen)amikor nem hordják, a széfben van az érték. Betörés mindenhol előfordul, azt nem tudja elvinni a rabló, és tűzbiztos is.

Remélem találsz valamit. Sok szerencsét :)

2010. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ezt találtam a snowboardhoz, személyesen sajnos semmi közöm ehhez a sporthoz :)

[link]

2010. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Milyen kár, hogy mindenképpen valamilyen ajándéktárgyban gondolkodsz. Pedig az elkopik, elhasználódik, idővel kiselejteződik. Ezzel szemben az emlékek örökre megmaradnak, főleg, ha jól sikerült meglepetést és örömöt szereztek! De te tudod.
2010. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem egyszerűbb ha belecsavarod magad egy hatalmas masniba, valami buja cuccba. Többet ér mindennél.Én ezt csináltam a 47 éves isteni szeretőmmel. Mindent megkap úgyis, annyi pénzük van, nem tudnék neki semmi hasznosat venni.
2010. szept. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem csináljatok v.mit együtt, pl. sportolás, ejtőernyőzés, paintball. Vagy készíts saját kezűleg v.mit, vagy csináltass puzzle-t mondjuk, v.melyik kedvenc országának tájképéből. Egyébként a te párod, valószínűleg jobban ismered, mint mi.
2010. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Látom én voltam az egyedüli aki, mert szólni, hogy szegény vagyok. Többiek ezt mindennaposnak vették, hogy 100 ezerért ajándékot vesznek egymásnak. Akkor ezek szerint ebben az országban minden rendben! Mindenki jól él! Nincs itt válság! Munkanélküliség sem. KItaláció az egész! Méghozzá a jómódúaké...

Csak egyvalamit felejtettetek ki. Hol a szeretet és a szerelem? Pénzben méritek? Milliomos lennék se feletkeznék meg a szeretetről! GRAT!


Vegyél egy szexi fehérneműt és adj neki egy fincsi estét!

Maradandóbb szerintem, mint bármi a világon, de hát ha te csak pénzzel tudsz örömet szerezni...

2010. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Ha sokat gyalogol vegyél neki 2 pár MBT-t!
2010. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:03


Az a helyzet, hogy attól, hogy csak te írod ki, hogy neked mire lenne jó az a pénz, és más nem tesz ilyen megjegyzést, még nem jelenti azt, hogy mindenki milliomos. Én sem veszek 100-ért ajándékot, annyi egy havi fizetésem. De képes vagyok a k é r d é s r e válaszolni, és ráadásul normális hangon... És még pénzbe sem kerül...

2010. szept. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!