Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan a ti felmenőiteknél...

Van olyan a ti felmenőiteknél is, hogy egy ágon hasonló a haláluk? Mármint úgy értem, hogy egyik ágon hosszas betegség után, napokig, hetekig haldokolva, másikon ágon, ha esetleg betegen is, de egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

Nálunk anyai nagyapám hónapokig ágyban fekvő beteg volt, az utolsó hetekben már ritkán volt magánál. Az ő édesapja évekig ágyban fekvő beteg volt, rákos volt, morfiuot kapott, hetekig haldoklott, az édesanyja összeesett, aztán 10 napig kórházban volt, és ott halt meg.Érdekes, hogy a dédmamám anyja is hasonlóan halt meg, mint a lánya, csak ő nem kórházban, hanem otthon.

Az anyai nagymamám édesanyja este lefeküdt, reggel nem kelt fel, az édesapja ment az utcán, összeesett és azonnal meghalt.

Mindegyikük 80 körüli volt.

Anyukám apai ágán mind nehezen, hosszas szenvedés után haltak meg, anyai ágán könnyen, hirtelen.


2022. febr. 15. 12:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%
Nagymamám mindenkit elveszíti fulladás által. Az is para, hogy általános iskolában úszás oktatáson, majdnem vízbe fulladtam.
2022. febr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%
Tuti fulladás miatt fogok meghalni...
2022. febr. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen, érdekes dolgok ezek. Van egy ismerősöm, a fia, majd a férje, később a lánya is balesetben haltak meg. Mindhárman másfajta balesetben és mindhárman vétlenek voltak.
2022. febr. 16. 07:19
 14/14 anonim ***** válasza:
74%

Apai mamám rákos volt, papám egészséges.

Anyai ágon minden nő (én is) autoimmun beteg.

2022. febr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!