Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a sógornőm?...

Miért ilyen a sógornőm? Tegnap megírtam neki, hogy mi a véleményem, mert nem bírom a kétszinű embereket.

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves kisfiunk.Neki nincs gyereke,pedig már 36 éves,csak egy kutya,amit úgy kezelnek.Tipikus plázacica.

Nagyon bánt,ahogy viselkedik velem.Ha felhívom nem veszi fel a telefont,nem keres minket,csak ünnepekkor,de akkor jópofizik.A hátam mögött úgy beszél rólunk,mintha idegenek lennénk,az utcán elosonnak mellettünk,hogy ne kelljen odajönni(ezt ő mondta,hogy látott minket).De ott az unokaöccse...Ennek ellenére azt hangoztatja,hogy mi nem visszük hozzá a gyereket,ja megáll a ház előtt anyósomért,de nem jön be.És persze még neki áll felljebb,hogy én milyen bunkó vagyok.Komolyan már nem tudok mit kezdeni ezzel.


2010. szept. 11. 11:07
 1/6 A kérdező kommentje:
A baj csak az,hogy a férjem családjának be tudja adni,hogy én vagyok vele a szemét és ezt annyira a szívemre veszem...tegnap már 180 volt a vérnyomásom és ma is magas.1 éve már volt köztünk incidens és azt mondta,hogy majd akkor akarja látogatni a gyereket,ha már nagyobb,mert akkor elviheti és azt csinálhat vele amit ő akar.Én mondtam neki,hogy nehogy azt gondolja,hogy ha évekig nem is nagyon látja,nem is ismeri,akkor elengedem vele.
2010. szept. 11. 11:11
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem a kétszínű embereket,de ha anyázol,ha kedves vagy,akkor sem mész velük semmire.Bele kell törődnöd,hogy Ő ilyen.Jobbat nem tudsz csinálni.Éld a magad életét,ne foglalkozz Vele.
2010. szept. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nem kell vel tartani a kapcsolatot és kész!!!neked meg pláne nem kell hogy bármi kapcsolatod is legyen vele!!kerüld őt ne foglalkozz vele!vagy viselkedj te is ugy vele mint ő veled,elvégre nem ő a párod,ő csak egy tartozéka a párodnak akit nem kedvelsz!
2010. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták, nem tudsz vele mit kezdeni. Megváltozni nem fog ennyi idősen, ez biztos. Beszéld meg vele, amit muszáj, próbálj nem belemenni az általa kreált konfliktushelyzetekbe, stb. Könnyű ezt mondani, tudom, de mindenki családjában vannak nehéz esetek, és nektek legalább nem kell együtt élnetek.
2010. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj attól hogy valaki rokon még nem kötelező szeretni (sem neked őt sem neki téged).

Sok nő elvárja hogy mindenki ugráljon az ő gyereke körül de ez nem így megy. Gondolom nem érdeklik a gyerekek akkor minek jöjjön? Csak kellemetlen neki is meg neked is. Az embernek nehéz ilyenkor kifejezni amit akar, mert nem akar megsérteni vagy fél de gondolom azzal is azt akarja kifejezni hogy nem veszi fel hogy nem akar barátkozni. És lehet kicsit zaklatásnak érzi hogy mégis hívod meg minden és ezért mond csúnyákat. De persze ez nem szép dolog! Nem kéne ilyet tennie, őt minősíti, csak azért az éremnek van másik oldala, lehet hogy ő máshogy érzi. És aki még nem mondott soha picike csúnyát se a másik háta mögött az vesse rá az első követ. A lényeg hogy azért mert egy családban vagytok még nem kötelező bármi is.

Ne foglalkozz vele szerintem, ne hívd meg semmi. Élje mindenki az életét.

2010. szept. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak:Eddig ,vagyis egy évvel ezelőttig minden héten jött a kisfiamhoz,a fényképét kirakta a munkahelyén és az iwiw-en,ahol szerelmemnek nevezte.Sőt amikor szültem,utána azt mondta,hogy milyen jó így neki,mert az ő gyereke is.Aztán jöttek a gondok,hogy nem hagytam ott neki a gyereket,hogy kettesben legyenek.Szopott,de akkor sem hagytam volna,ha még pici,aztán ilyen érdektelen és kétszínű lett.Na mindegy nem erőltetem,bár csak a gyerek érdekében akartam,azért mégis a nagynénje.Bár tényleg úgy van,hogy bármit csinálok,mindig engem akar kihozni hibásnak.Majd most is én leszek a gonosz,aki miatt nem fogja látogatni a fiam.Brrr...ha a butaság fájna...
2010. szept. 11. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!