Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartósnak éreztek egy olyan...

Tartósnak éreztek egy olyan kapcsolatot, amikor alig 3 év leforgása alatt megismerkednek, összeházasodnak, és már a gyerekük is megszületik?

Figyelt kérdés
Nem rosszindulatból kérdezem,csak kíváncsi vagyok a véleményetekre!
2010. szept. 10. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Zsákbamacska.

Minden kapcsolat az, sosem tudhatod mi lesz x év múlva.

Teljesen mindegy, hány év telik el az ismerkedés-esküvő-gyermekvállalás között, nem ezen áll vagy bukik a dolog.

2010. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Anyukám x év májusában ismerkedett meg apukámmal, abban az évben decemberben volt az esküvőjük, következő júniusban születtem én.

20 év után váltak el a pia miatt.

Végül is ez elég tartós még így is . . .

2010. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Én láttam olyant, hogy ismerkedésük után 8-9 hónappal házasság/esküvő. Aztán alig voltak 1 évesek és fogant a baba. Szerintem kicsit elhamarkodott még akkor is, ha 30 évesek és félnek, hogy később már nehezebben lehet gyerek.
2010. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

18:44 vagyok!


Persze erre nem lehet alapozni 1 kapcsolat mennyire lesz tartós és boldog, ilyen esetekre megvannak a jól fizetett jósok, de az más téma.

2010. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Ez teljesen normális. Ha ennyi év alatt nem ismerték meg egymást,nem tudnak együttélni,akkor később sem fognak.

Ha pedig gyereket akarnak,azt ius 30 éves kor előtt kell vállalni. Később a teherbeesés,az egészséges baba szülteése is kockázatos lesz.

2010. szept. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
66%

Nem mindegy, hogy milyen korú emberekről van szó. Ha 20 évesek, valószínűleg nem lesz tartós, vagy középkorúként elidegenednek majd egymástól. 30 évesen már nem biztos, hogy olyan gyors ez a tempó, mert addigra valószínűleg túl vannak 2-3 csalódáson és van viszonyítási alapjuk. De minden ember és kapcsolat más, nem lehet ezt így megmondani.

Én azért úgy tartom, hogy legalább 1-2 év együttélés után érdemes megházasodni.

2010. szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

annyi a lényeg, hogy tök mindegy, hogy hány év telik el, egy kapcsolat tönkremehet. az a kérdés, hogy ez hány emberre hat ki.

ha 3 évig van együtt egy pár és szakítanak, de nincs házasság és gyerek, akkor azzal azért nem okoznak akkora fájdalmat a szülőknek, saját maguknak, mint amikor már házasok és ott a baba is.

szóval ezzel azt akarom mondani, hogy egy kapcsolatnak bármikor vége lehet, nem azon múlik, hogy milyen szinten tartanak. csak a veszteség érzése nagyobb, ha nem "egyedül" élik át.

2010. szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat,mindegyiket hasznosnak ítélem.

Lényegében egy 30 éves férfiról van szó,akinek már iskoláskorú gyermekei vannak,és elvált a feleségétől,mert az asszony bepasizott.Ezután szinte azonnal kereste az újabb feleségnekvalót.Nem is annyira csak sima kapcsolatot keresett,hanem már azonnal arra ment,h elvehesse.Nincs ebben semmi rossz,és most láttam iwiwen h sikerült is neki.Csak nekem ez olyan fura.

2010. szept. 10. 19:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát így már más a kép... Reméljük, jó terápia lesz neki az új családja, nem csak pillanatnyi pánikroham.
2010. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Megnézném, hogy fizeti-e a gyerektartást vagy csak a farka viszketett.
2010. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!