Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak/tegyek hogy a...

Mit mondjak/tegyek hogy a barátág megmaradjon, de ne higyje azt, hogy csak hülyítem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy kedves férfit. Az első pillanatban láttam, hogy tetszem neki, később még célozgatott is rá.

Bejelöltem iwiwen, látta hogy kapcsolatban vagyok, de reménykedik

Elég sokat leszünk "együtt" (főiskolán), nem akarom elküldeni a fenébe, hiszen egy nagyon jó ember, és szeretném ha barátok lehetnénk.

Ő többet akar. Tud róla, hogy van párom, mondtam is neki, de ő próbálkozik.


2010. szept. 10. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el a francba... ha többet akar, akkor csak őrlődni fog. Nem lehet belőle barátság.
2010. szept. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem igazán szokott sikerülni sajnos. Megértem a helyzetedet, de általában, ha nem is hosszabb időre, de tuti kerülni fog, ha egy kicsit világosabban fogalmazol. De az is lehet, hogy egy kis idő elteltével visszatér a barátság...
2010. szept. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Ha őszintén elmondod neki hogy szereted a barátodat, akkor nem hiheti azt, hogy hülyíted. Azért vigyázz vele, biztosan szükséged van ilyen barátra?
2010. szept. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben a helyzetben vagyok egy új ismerősömmel, csak nekem nincs párom. Ettől függetlenül tőle nem akarok semmit, amit szerintem már elég világosan az értésére adtam, de úgy látom, nem adja fel. Sajnos ln sem kerülhetem el, és igazából szeretnék is a barátja maradni.

Azért szólja, ha valami taktika bejött:)

2010. szept. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

SOHA nem lesz a barátod, mindig reménykedni fog. Ha szerinted valóban jó ember, megérdemli, hogy ne kínozd. Egy mód van erre: nem is barátkozol vele.

Lehet, hogy ő rábólintana, de csak azért, mert azt hiszi, meghódíthat. Amint rájön, hogy nem, ellened fordul, és megkapod, hogy ő mindent megtett érted, te meg kihasználtad.

2010. szept. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha elmondtad neki, hogy nem érdekel ennél többet nem tehetsz. Szerintem jóban lehettek ettől még, nem kell,hogy kerüld őt, de arra azért számíts lehet, hogy egyszer tényleg felfogja és lehet nem akar majd már a barátod lenni.
2010. szept. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy irántad érdeklődő férfi számára egy olyan gesztus, hogy "bejelölted őt iwiw-en" arra jelzés, hogy Te is érdeklődsz iránta, ezért úgy érzi, van esélye. Amikor a viselkedésünkkel mást jelzünk, mint amit valójában gondolunk, aki félre akarja értelmezni, az félre is fogja.

Ilyen esetben az a jó megoldás, ha nem próbálsz a barátja lenni, mert ez sose fog működni. Ő valószínűleg ezután is abban fog bízni, hogy van esélye nálad.

2010. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amíg tetszel neki, nem lehettek barátok.
2010. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint én minden fiú és lány iránt érdeklődnék akiket bejelöltem az iwiwen? Elég durva lenne, ez ilyesmit egyáltalán nem jelent szerintem.
2010. szept. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!