Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy a családból valakire féltékenyek, irigyek voltatok?

Figyelt kérdés
Hogy pl most lesz az esküvője meg milyen sokmindent elért már az életbe?
2022. jan. 25. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok irigy senkire soha a családból!
2022. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Unokatesómra aki eltunt mint a köd kb 15 éve.
2022. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Sokáig a bátyámat irigyeltem, mert mindig nagyon céltudatos volt, tudta, mit akar és megvolt az önbizalma is hozzá. Én sokkal bizonytalanabb vagyok nála, pedig azért én sem vagyok egy elveszett lélek.
2022. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

A nagybenr

2022. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

Négyes vagyok.

Pl a nagynénéméknek volt vagy 8 autójuk összesen, hitelekből persze. Aztán egy nap semmi sem maradt nekik, annak mondjuk örültem, mikor veszített, mert a céljai eléréséhez végig taposott mindenkin a családban. Már egy ideje Amerikában él és nem megy valami jól a sora odakint, megérdemli.

2022. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem! Anyagilag nem! pl mindig úgy fogtam fel hogy mindenkinek meg van az esélye arra hogy elérje az amit a másik pl jól keressen stb... Öcsémre egy kicsit mert hiába öcsém pár évvel fiatalabb de magasabb tőlem! Azt kicsit irinylem töle! :) De mondjuk nem családon belül de van egy ismerős aki benyalta magát a közös munkahelyünkön(már nem vagyok ott) az idegesített! Mert egy tróger nem egyszer baszott ki velem és idegesített ez nem irigység hogy egy szar alak, sunyi így jut fel a "ranglétrán"...
2022. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2022. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is sokmindent elértem az életben, nem irigykedek, nem szoktam más életével foglalkozni. Az, hogy tesómnak már van férje meg gyerekei, hát mikor hallom az egésznapos hisztiket, inkább hálát adok, hogy nekem még nincs.
2022. jan. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
Nem. Senki nincs a családban, akit irigyelnék de olyan sem, aki inspirálna vagy akire felnéznék. Egyik sem ért el semmi olyat, ami nekem ne sikerülne, sőt. Ők irigyek rám és utálnak pici gyerekkorom óta olyan dolgok miatt, amit ők is meg tudtak volna csinálni, csak baxtak rá.
2022. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem uncsitesóm(amikor részeg) néha kifakad hogy nekem könnyű mert volt rendes családom de nem jómódú csak épp egy átlagos család vagyunk és hogy én mindent meg kaptam mindent stb(pedig mi se éltünk olyan jól)... Meg is értem mert a szülei gyerekkorába elváltak, és az anyja is alkoholista volt! 18 évesen szerény körülmények közt talpra kellett állnia úgy ahogy...De arról én nem tehetek hogy hálaistennek anyám nem olyan életet él mit az öve ( anyám testvére)...
2022. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!