Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön a tanárom. Mit tegyek?

Bejön a tanárom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek... 21 éves lány vagyok, OKJ-s képzésre járok. Idén új tanárokat kaptunk, és az egyik férfi tanárom nagyon-nagyon tetszik nekem. Annyira, hogy elpirulok, nem bírok rendesen válaszolni, a gyomrom tekereg izgalmában, a szívem hevesebben ver, a tenyerem izzad.

Van párkapcsolatom már 4,5 éve, nagyon szeretem a párom, ezzel nincs is gond. Problémáink csak aprók vannak, ami teljesen átlagos.

Mit tehetnék, hogy oda tudjak figyelni az órára? Félek, hogy ezért kapok rossz jegyeket vagy bukok meg. Ha kérdez, nehezen válaszolok.

Más osztályba nem tudok átmenni, így is össze lettünk vonva, mert olyan kevesen vagyunk. Iskolát nem szeretnék váltani, mert ez közel van.

Tudom apró probléma, de nagyon rossz...


2010. szept. 9. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Hát probálj belőle kiszeretni,mert jó vége nem lesz
2010. szept. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

21 éves felnőtt nő vagy, komoly párkapcsolattal.

Más iskolába nem tudsz/akarsz menni.


Ez elmondja, mit kéne tenned. Semmit.

Majd elmúlik.


Bocsi, de felteszel egy kérdést, a leírásban pedig kilövöd az összes megoldást, amit tanácsolni lehetne.

2010. szept. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
47%
küldd ki
2010. szept. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Honnan tudnám, hogy az az összes megoldás? Ki tudja, hátha valakinek van valami jó ötlete, tapasztalata.


Szerelmes nem vagyok ebbe a tanárba, csak tetszik.

2010. szept. 9. 17:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ülj leghátulra és csak jegyzetelj.Majd elmúlik,mert csak tetszik és nem szereted!Tudom,nyugi!
2010. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
az hogy bejön az még nem baj, csak ennél tovább ne menjen a dolog. nekem mikor tetszett anno az egyik tanárom akkor ez inkább ösztönzött arra hogy a legjobb legyek abból a tárgyból, hogy ne égjek be előtte. szerintem te is használd erre ezt a dolgot :)
2010. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
14%
Erőszakold meg egy hinta ágyon aztán öld meg és ásd el...További jó tanulást
2010. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik normálisan tudtak válaszolni!
2010. szept. 9. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!