Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lennél harmadik feleség vagy...

Lennél harmadik feleség vagy nem lennél?

Figyelt kérdés
Hozzámennél-e egy férfihoz, akinek két sikertelen házassága volt előtted..
2010. szept. 9. 12:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Így sem, egyébként sem. Nem akarnám, hogy úgy emlegessenek, mint a harmadik feleséget. Akinek meg ennyire nem megy a házasélet, az már csak a következő exfeleségét keresi.
2010. szept. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
azért nem mennék hozzá, mert verte az első feleségét. Ez bármikor veled is megtörténhet majd, ha elmúlnak a mézeshetek.
2010. szept. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

ne csinálj butaságot :)

nem érdemes ilyenhez hozzá menni.

Jobbat érdemelsz, főleg ha tényleg igaz hogy verte az egyik feleségét :/

2010. szept. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
én csak a verés-megcsalás miatt nem, nem azért mert 3.lennék
2010. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Megkérte a kezem, de időt kértem, minden ellenére. Hogyan mondjam meg neki hogy nem. Mert szerinte a nem a házasságra = a nem a kapcsolatra is. Biztos szakítana velem, ez biztos.
2010. szept. 9. 13:24
 16/23 A kérdező kommentje:
Csak megerősíteni tudtatok a nemben. Nekem se tetszik a 3 feleség titulus...
2010. szept. 9. 13:26
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
na, hát ebből is látszik az érzelmi intelligenciája (hogy szakítana veled emiatt). Nem lehet túl megértő vagy túl önkiritikus, szerintem ha emiatt elhagy, ahelyett, hogy még jobban teperne érted, akkor hagyjon csak el, jobbat érdemelsz!
2010. szept. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen nem! viszont miért élsz kapcsolatban egy olyan férfivel akihez nem mennél hozzá? akkor is megüthet/megcsalhat ha "csak" a barátnője vagy... ha tényleg ilyen a férfi nem sokat veszítenél a szakítással...már bocsi..
2010. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 eszo ***** válasza:
51%

nem értem mi bajotok azzal, hogy 3. feleség elnne..

még 10. is lennék, ha a mostani páromnak, akivel szeretjük egymást lett volna előttem 9 felesége..


itt a hangsúly inkább azon van, hogy hogyan bánik veled és tényleg szeretitek-e egymást.


lehet, hogy az 1.feleség csak kitalálta a verést és a megcsalást..persze ha ez igaz,akkor én sem mennék hozzá..


de nem értem az miért fontos, hogy hányadik felesége lennél..

2010. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 eszo ***** válasza:
* lenne
2010. szept. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!