Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem bírom én ezt. Mit...

Már nem bírom én ezt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már lassan 15 éve kamionos vagyok. próbáltam keresni más munkát de nincs. már unom a kamionozást. egész nap ülni, várni, telefonálni, idegeskedni...már lassan nem ülök hanem fekszek. Büntetnek is mostanában de már nem érdekel. Pedig még kell dolgozni..unom.

mit csináljak?

34/F


2010. szept. 8. 20:16
 1/8 A kérdező kommentje:
A cigi lóg a számba, a telefon le nem szakad a fülemről, figyeljem a rendőröket, ne aludjak el meg én csináljak mindent. a főnököm egész nap szivat és direkt pénteken kell sokat menni. meg amikor szerelik akkor maradjak ott ő meg hívogasson 10 percenként és mondja a hülyeségeit. kikészültem. kész. végem. holnap megpróbálok jól kezdeni
2010. szept. 8. 20:18
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Arc vagy te is:D esküszöm kamionos leszek. Minden kamionos ekkora arc?:D
2010. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

na ez ismerős volt...

mixeres

2010. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Biggus Dickus válasza:
100%
Menj el buszsofőrnek. Csak vigyázz, nehogy a végállomáson megszokásból leborítsd a rakományt :-)
2010. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én két éve hagytam abba,mostanra vagyok úgy vele,hogy már nem hiányzik.Pedig mostanában is kerestek menjek vissza de köszi nem .Az egyik jó barátomat 800 ezres büntetést kapott,szerinted azt ki fogja kitermelni?
2010. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
próbálkozz más munkákkal akkor,keresgélj,kérdezösködj,de egyik munka se könnyű,csak te már a megszokást unod szerintem.Aki keres az talál. Sok sikert:)
2010. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vigyek homokozólapátot is? :D
2010. szept. 8. 21:44
 8/8 A kérdező kommentje:
Én amúgy buszsofőr nem lennék..
2010. szept. 8. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!