Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki?

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet: a legjobb barátom teljesen megváltozott,mióta összejött egy csajjal, totál kifordult önmagából...összevesztünk(nem a nőn,de ő is benne volt.),de hálisten kibékültünk. Viszont én úgy érzem valami megváltozott...a lényeg az,hogy fel akarom tenni neki a kérdést: barátok vagyunk-e mi még?

Abban kéne segítség hogyan tegyem ezt? Persze lehetne ilyen egyszerűen,de szerintem nem ez a legjobb megoldás...tanácsokat, tapasztalatokat is szívesen fogadok!

Előre is köszi!


2010. szept. 8. 20:01
 1/5 csabaa válasza:
szerintem nem jo otlet megkerdezni ,szerintem talaj ki valamit amit egyut csinaltok joban oszefogtok,parmunka
2010. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a sz*r...amíg fel nem bukkant ez a nő,ilyenek voltunk...mint két testvér. Én viszont úgy érzem,nem lehetek nyugodt addig,amíg nem tudom mi az igazság...lehet,hogy ő már eldöntötte,csak nem meri kimondani?
2010. szept. 8. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
idő-idő-idő. nekem a legjobb barátnőm tűnt el amikor férjhez ment. azóta megszületett mindkettőnknél 2-2baba és most újra keressük a másik társaságát. pedig teljes elfordulás volt, részéről. ha nálatok nem ennyire rossz a helyzet, akkor csinálj úgy mintha nem történt volna semmi, hagyj időt neki és rájön, hogy a barátság is van olyan fontos mint a párkapcsolat.
2010. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig ez volt...de nem volt sok haszna:( Mindegy,azért köszönöm a tanácsokat...csak már teljesen tanácstalan lettem...úgy érzem,egyik megoldás se lenne jó:(
2010. szept. 8. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod az emberek felnőnek... És felnütt korban bizony nem a haverok vannak első helyen hanem a Család. És ez a normális. Vagy mit vársz? Majd 40 évesen is együtt fogtok lógni mint a tesók, és ebből fog állni az élet? Ő már tovább lépett, érettebb lett.
2010. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!