Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihasználom a szüleim?

Kihasználom a szüleim?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem kihasználom a szüleim. Mindig is imádtam a szüleim, óriási nagy mázlim van velük, mert ha szerettem volna egy új nadrágot vagy pólót mindig megkaptam. Ha vágytam valamire ami kicsit nagyobb dolog volt az is megkaptam szülinapomra/ karácsonyra. Most is csak úgy légből kapva kitaláltuk a barátnőimmel, hogy elmegyünk koncertre csak hogy még egyikünk sincs 18 így apum belement,hogy elkísér igaz a saját jegyemet én fizetem a zsebpénzemből (bár be kell vallani ez a zsebpénz valaha az ő pénzük volt). És most itt ülök és bűntudatom van. Azért mert úgy érzem kihasználom őket. Kihasználom a jóságukat és kedvességüket. Elköltöm az ő pénzüket, idejüket. És eközben féltem is őket, hogy túlhajtják magukat, hogy több feladatot vállalnak a munkahelyükön. Pénzt keresnek nekem és az öcsémnek, hogy boldogok legyünk. Én rossz ember vagyok?

2022. jan. 8. 21:28
1 2
 11/12 anonim válasza:
51%

Aww ez aranyos :3

Szerintem nem használod őket ki. Lehet egy picit el vagy kényeztetve, ennyi. De ha ilyenek eszedbe jutnak, semmi baj, tisztában vagy vele mit adnak neked és mit tesznek meg érte.

További szép napot ^^

2022. jan. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Okostojáj válasza:
66%
Szia az elmondásod szerint ebben semmi kihasználás nincs. Ez a szülői törődés . És amit ide le írtál vad idegeneknek szerintem ezt a szüleidnek kellene elmondanod mit, és hogyan érzel . Én mint anyuka szeretem ha a gyerekem velem beszéli meg a problémáit hiszen én vagyok a gyerekem bizalmasa . És annál jobb érzés nincs mikor 100%-os bizalommal tudsz valaki felé fordulni és annál jobb ha ez a szüleid mert ezzel csak erősíted a kapcsolatotokat .
2022. jan. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!