Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem meg? Milyen...

Hogy tegyem meg? Milyen módszert ajánlotok?

Figyelt kérdés

Épp a szalagavatónkra készülődünk, és mivel mi fiúk kevesen vagyunk, 2 lánnyal kell táncolnunk.

Az első partner tökéletes, minden megy bakik nélkül.

Azonban a második csaj egy borzalom -_-

Nincs 1 kör hogy ne hibázna valamit, ami miatt én is kiesek a ritmusból, irányítani meg nem tudom mivel "nagy darab"

Hogy mondjam meg neki hogy keressen 1 másik párt, megbántás nélkül?


2010. szept. 7. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszélj a lánnyal, mond el neki, hogy nem megbántani akarod, de nem jól tudja a lépéseket. Kérd meg, hogy gyakoroljon otthon többet. Talán te is gyakorolhatnál vele. Ne hagyd cserben, olyan nehéz egy nagy darab lánynak más párt találni. Ha mégis úgy döntesz, hogy nem táncolsz vele, akkor mindenképpen hívd félre, kettesben beszéljétek meg, nehogy véletlen megalázva érezze magát.
2010. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell neki megmondani. Kicsit mintha el lennél szállva a táctudásodtól, nem?

Úgy kell tenni, mintha nem lenne semmi probléma, amikor ront, akkoresetéeg szólhatsz neki, hogy máskor figyeljen. Vagy esetleg te is igazodhatnál hozzá...

Ha "kiesel a ritmusból", az a saját bénaságodat is bizonyítja. Meg azt, hogy túl komolyan veszel mindent, és nem vagy képes élvezni a táncot.

Nagyobb bajod ne legyen az életben, hogy hogy egy táncbannem túl tehetséges partnered van...

2010. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
segíts neki keresni mást, aki táncolna vele.
2010. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy hasonló esetem... Én tudtam táncolni a srác nem... Röhögött rajtunk mindenki. Aztán az egyik próbán, mert miattunk nem haladtak párcsere volt. Megkaptam egy nagyon jó táncos srácot 4.szalagavatója volt amire készült, ez volt a sajátja, a partnerem egy ugyan ilyen lányzót. Én meg a srác hiba nélkül csináltunk mindent, a partnerem és a lány... A vége az lett, hogy a tanár megkért minket, hogy ha nem baj ne erőltessük, ha nagyon szeretnénk, akkor külön órákat ad nekünk, de a srác reménytelen. Szóval nekem mázlim is volt, bár én minden habozás nélkül a fejéhez vágtam, mennyire bénázik sértődés nélkül.


Egy évvel később az én szalagavatómon kifogtam egy karótnyeltet, így gúnyolták, mert tényleg úgy mozgott. Végig szenvedés volt vele az összes próba, viszont mikor élesben ment, az én ruhám nem szakadt, nem lépett rá, elfért, tudott irányítani... Mintha nem is vele szerencsétlenkedtünk volna:D Fantasztikus volt.

Szerintem ha lelkesíted, akkor nem lesz semmi baj, és a végén minden jó és szép lesz.

2010. szept. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem fog más táncolni vele, sajnos marad a te párod. Te elvállalnád egy haverod kövér táncpartnerét? Nem.
2010. szept. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


(reakció a második válaszra): nem, egyáltalán nem vagyok elszállva, csak érdekes módon 2 táncpróba után én hiba nélkül végigcsináltam az első partneremmel egy teljes kombinációt.

Valamint hogy igazodjak a lányhoz, mikor elrontja a lépéssorozatot? Főleg úgy hogy nem tudom mikor fog hibázni...

Talán te is ilyen helyzetben voltál anno, hogy ennyire ellenségesen, és engem ócsárolva írtál a kérdésemre?

2010. szept. 7. 19:43
 7/7 A kérdező kommentje:

ja, igen, még 1 kis kiegészítés...

túl komolyan veszem, ahogy írtad.

1szer van szalagavató 1 életben, szóval érdemes komolyan venni, és csak akkor lehet élvezni a táncot, ha az hibátlan, és nem kell félni hogy mikor lesz baki...

2010. szept. 7. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!