Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan gyászolnak a Családból...

Sokan gyászolnak a Családból valakit , aki meghalt ? Itt a Karácsony és én az Apukámat gyászolom. Nagyon nehéz elveszíteni egy Apát ! Olyan volt, amilyen, de csak az Apukám volt ! Tudtam, hogy " Van " és most csak azt tudom, hogy nincs többé .

Figyelt kérdés
2021. dec. 23. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Őszinte részvétem. Nekünk is ez lesz az első karácsony Apám nélkül:( Mi ráadásul nagyon jó kapcsolatban voltunk.
2021. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Őszinte részvétem!Nekem a mamám hiányzik nagyon, igaz, ő már 17 éve nincs velünk.
2021. dec. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Ahogy megyek előre az időben szinte minden évben elvesztek valakit. Már várom a sorom nagyon, pedig még nem vagyok teljesen vén.....
2021. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Őszinte részvétem mindenkinek, aki egy szerettét elvesztette !
2021. dec. 23. 15:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én apukám 29 éve karácsony előtt egy héttel halt meg, még gyerek voltam, azóta is hiányzik. Édesanyám húsvétkor 2 éve. Nekem már nincsenek tradicionális ünnepek.

Sajnálom, remélem hosszú távon nem erre fogsz tudni fókuszálni!

2021. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem!


Anyukámat vesztettem el pont karácsonykor.


Minden idők legrosszabb karácsonyaként tartom számon.

2021. dec. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Júliusban halt meg apu, tragikus körülmények között, feldolgozhatatlan. Pedig felnőtt vagyok, felnőtt gyerekkel :(
2021. dec. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem júniusban halt meg apukám, nekünk is első karácsony lesz nélküle. Őszinte részvétem mindenkinek, aki hasonló helyzetben van.
2021. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerösöm is a napokban vesztett el hozzátartozót.
2021. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem! Nekem a második karácsonyom volt apa nélkül. Mindkét karácsonyt pompásra, vidámra, boldogra és szeretettel telire "varázsoltam". Apa imádta, megszakadna a szíve, ha szomorkodnék és nem ünnepelném a karácsonyt.
2022. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!