Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az öcsém? (valószí...

Miért ilyen az öcsém? (valószínűleg rövid a kérdésem, de mért? )

Figyelt kérdés
Nem vették fel sehova, nem akar dolgozni, (egy évet se), én megértem, de miért szítja mindig a hangulatot, én nyugalmat akarok, mert ha mindenki veszekszik, én sem tudom a dolgom végezni.
2010. szept. 6. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert egy lusta ingyenélő, akinek semmi felelősségérzete nincsen?

A nővérem is ilyen volt, és a szüleim nagyszerű terápiát dolgoztak ki neki: kidobták a fenébe. Utána aztán már el kellett vállalnia minden undorító munkát, a piaci ládapakolástól kezdve a mosogatáson át az alkalmi pincérkedésig lebujokban.

1 év múlva a szüleim visszafogadták, és annyira megmaradt benne az élmény, hogy egyetemre ment, és kezdett valamit az életével. Soha többé nem akarta azt az életet élni, amit akkor élt át.

2010. szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!