Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Én nem erőltetem...

Mit tehetnék? Én nem erőltetem neki. SOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nemtudom jó helyre tettem-e fel a kérdést, ezért kérlek ne hordjatok le!

Arról van szó, hogy a vannak szüleim, és két tesócskám.

Lassan 10éve, hogy apukám kint dolgozik kólföldön, hogy megtudjunk élni,ugy jár mindig haza, mikor hogy.

Én ebben nőttem fel.

Nekem soha nem voltak álmaim, tudom vannak olyanok, akik váltogatják a partnerüket, úgy élik ki magukat, de én soha nem vágytam ilyenre.

Nekem egyetlen álmom volt mindig, hogy külföldön élhessek anyáékkal, a szerelmemmel(ha lesz), boldogan.

Soha nem tartott volna vissza semmi.

Most aztán majdnem fél éve megismertem egy pasit,220km-re lakott tőlem, aztán olyan jól kijöttünk, hogy érettségi után ideköltöztem hozzá,(anyukájával él), hátha itt jobban találok is munkát.

Most aztán ott tartunk, hogy ő totál kész van,ha meghallja,hogy külföldről van szó,ő nem akar majd velem kijönni.

Nagyon elhatározta emellett magát.

Én nem fogom erőltetni.

De azért én otthagytam a családomat miatta, ők jövő hónapban már költöznek ki, én meg mert ezt az utat választottam, ittmaradok.

Tulajdonképpen nem is baj, mert még szakmát kell végeznem, de majd mi lesz később, ha lesz egy szakmám?

Akkor már szeretnék menni.

Félek, hogy hibázok evvel ha maradok.

Félek, hogy a párom nem fog velem jönni, pedig nekem ugy érzem, ő az igazi, még soha nem szerettem így senkit.

Most szeretnénk egy-két évig, amíg szakmát végzek albérletbe költözni.

Vajon utána jönni fog velem?

Mit tegyek?

Félek, hogy elveszítem! ;-(

Már majdnem minden nap csak sírok.

Én szeretnék boldog lenni, de nemtudom így mi lesz velem! :-(

Segítsetek!

Ti mit tennétek a helyemben?


2010. szept. 5. 21:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Természetesen szerelmes vagyok, tulajdonképpen ugyanazok a vágyaink, álmaink Magyarországon belül.

Ő is szeretne velem albérletbe jönni.

Az egészben az van, hogy ő fél.

Mert jobban keres, mint bárki más.

És sokat dolgozott a pénze negyedéért éjjel-nappal többműszakban, ezért fél jönni velem, mert ha otthagyja a céget, neki soha nem lesz még egy ilyen jól fizető munkahelye.

Neki ez az informatikai munka az álma, ebben szeret dolgozni.

De anyáék most kimennek majd, és keresgélnek a páromnak a szakmájában állást,lehet hogy találnak.

Persze nem most mennénk.

Azt mondta a párom, hogy ő nem mondja azt, hogy nem jön, csak majd két év mulva esetleg.

Remélem anyáéknak sikerül minden, és bízom abban, hogy látni fogja a párom majd, hogy nekik milyen jó ott kint,meg lenne neki is munkája,és talán lenne egy pici önbizalma, hátha sikerülne..

De majd megyünk anyáékat kint meglátogatni..

Azt tudom, hogy soha nem engedne el.

2010. szept. 6. 10:03
 12/15 anonim ***** válasza:

Kár, hogy pont a lényeget nem érted!

Jól mondtad, ugyanazok a vágyaitok, céljaitok Magyarországon. Igen ám, de te külföldön akarsz élni, ez a bibi!


Nyuszika, a pénz nem minden! Ha a párod nem akar menni, mert itt a családja, a barátai, a hazája, nincs az a pénz, ami ezért kárpótolná. És te sem tudod kárpótolni. Normális kapcsolatban egy személy nem pótolja az összes többit, hanem mindenki megfér egymás mellett.

Arról nem is beszélve, hogy attól, hogy külföldön van állás, nem biztos, hogy a párod meg is kapja azt az állást.

2010. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem a pénz miatt mennék drága.

És honnan tudod, hogy nem jönne velem?

Soha nem engedne el.

Nem leszek hülye, hogy itthagyjam Életem Szerelmét.

Majd meglátod te is, ha ilyen helyzetbe kerülsz.

Nem tartja vissza semmi, csak a cég, felfogod??

Na köszi az értelmes válaszod, nemtudom miért kell itt vergődni nekem.

2010. szept. 6. 12:52
 14/15 anonim ***** válasza:

"Nem leszek hülye, hogy itthagyjam életem szerelmét."

Ez elég romantikusan hangzik. De:

"Nem tartja vissza semmi, csak a cég, felfogod??"

Ez már nem annyira.


Szerintem te már döntöttél. Életed szerelme a fontosabb. Életed szerelmének a cég. Egyik sem rossz, egyikőtök sem hibás. Szimplán csak ez van.

2010. szept. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hát, ebben igazad van, már döntöttem, ha nem fog velem jönni, nem hiszem, hogy lenne szívem itt hagyni.

Jól kijövünk, és nem akarom elveszíteni.

Mert ha tényleg ő az igazi, akkor soha többet nem találom meg újra. :)

2010. szept. 6. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!