Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Én nem erőltetem...

Mit tehetnék? Én nem erőltetem neki. SOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nemtudom jó helyre tettem-e fel a kérdést, ezért kérlek ne hordjatok le!

Arról van szó, hogy a vannak szüleim, és két tesócskám.

Lassan 10éve, hogy apukám kint dolgozik kólföldön, hogy megtudjunk élni,ugy jár mindig haza, mikor hogy.

Én ebben nőttem fel.

Nekem soha nem voltak álmaim, tudom vannak olyanok, akik váltogatják a partnerüket, úgy élik ki magukat, de én soha nem vágytam ilyenre.

Nekem egyetlen álmom volt mindig, hogy külföldön élhessek anyáékkal, a szerelmemmel(ha lesz), boldogan.

Soha nem tartott volna vissza semmi.

Most aztán majdnem fél éve megismertem egy pasit,220km-re lakott tőlem, aztán olyan jól kijöttünk, hogy érettségi után ideköltöztem hozzá,(anyukájával él), hátha itt jobban találok is munkát.

Most aztán ott tartunk, hogy ő totál kész van,ha meghallja,hogy külföldről van szó,ő nem akar majd velem kijönni.

Nagyon elhatározta emellett magát.

Én nem fogom erőltetni.

De azért én otthagytam a családomat miatta, ők jövő hónapban már költöznek ki, én meg mert ezt az utat választottam, ittmaradok.

Tulajdonképpen nem is baj, mert még szakmát kell végeznem, de majd mi lesz később, ha lesz egy szakmám?

Akkor már szeretnék menni.

Félek, hogy hibázok evvel ha maradok.

Félek, hogy a párom nem fog velem jönni, pedig nekem ugy érzem, ő az igazi, még soha nem szerettem így senkit.

Most szeretnénk egy-két évig, amíg szakmát végzek albérletbe költözni.

Vajon utána jönni fog velem?

Mit tegyek?

Félek, hogy elveszítem! ;-(

Már majdnem minden nap csak sírok.

Én szeretnék boldog lenni, de nemtudom így mi lesz velem! :-(

Segítsetek!

Ti mit tennétek a helyemben?


2010. szept. 5. 21:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Ha én vagyok az igazi, a nagy ő számára, akkor ugye fog velem jönni? Visszatartja a munkája, de ha igazán szeret, szerintem nem enged majd el.

Ugye? Félek.

Egy 19éves lány. :-(

2010. szept. 5. 21:36
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Mérlegelj...mennyire fontos számodra a párod?Azt az álmod hogy külföldön élj később is megtudod valószítani
2010. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

De nélküle már nem álom a álom. :-(

Később sem fog velem jönni, attól félek. :-(

2010. szept. 5. 21:37
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is voltam ilyen helyzetben,kicsit másképp,nah de a lényeg,hogy nekem is az álmom kint van,lenne,de a páromat ide köti a cég stb...nem jönne ki velem,szóval új álmokat kerestem.

Albérletbe szerettem volna menni,családi gondjaim miatt,de ő kijelentette,hogy nem jön velem,most meg ő menne,fura fordulatokat hoz az élet,ez egy kicsit magamról szólt bocsika!!

Nah de míg szakmát tanulsz kiderül sok dolog az idő folyamán,fog még nehézségeket elétek gurítani és ott is kiderül majd,hogy kitartotok-e egymás mellett vagy nem!

De Én még egyszer nem adnám fel az álmaimat főleg nem pasi miatt,sőt lehet,hogy olyat találnál,hogy késöbb azt mondod magadnak,hogy még nem voltam ennyire szerelmes senkibe.

De ha nem változik semmi a vizsgád végéig,beszéljétek meg!


21/L

Ildikó

2010. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
csináld meg a szakmát, addig minden eldől. ha igazán komoly szerelem és sehogyse lehet meggyőzni én a szerelmem választanám elmenni sosem késő de ha nem maradsz amikor kéne azt nem hozhatod helyre. és a nem beteljesülő álmok helyett mindig jön új.
2010. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ő is szeret tégad annyira, mint Te őt, ha nem akar veled menni?? Elég egyszerű a képlet.

El tudod képzelni mellette az életedet úgy, hogy nem szorul össze a szíved, hogy itthon maradtál? Hogy nem vágod a fejéhez, hogy miatta döntöttél így?

Míg tanulsz, sokat alakulnak ám a dolgok.

2010. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha szeret, elenged, hogy menj, és ha szereted, nem kéred, hogy menjen veled, ha nem akar. Sem most, sem máskor. Az igazi nem attól igazi, hogy "veled megy", hanem attól, hogy ugyanazok a céljaitok. Ha ő mindenképpen maradni akar, nem lenne boldog akkor sem, ha lelki zsarolással ("ha szeretsz, velem jössz!) ráveszed, hogy menjen. Előbb-utóbb szétmentek.


Én sem költöznék senki kedvéért. Itt élek, itt a családom, itt a hazám... aki itt nem boldogul, máshol sem fog, mert sehol sem könnyebb.

Lesz szakmád... És? Milyen nyelven beszélsz? Aki nem beszéli az adott ország nyelvét, esélye sincs boldogulni.


Az, hogy külföldön élj vele, az a TE álmod. De hol az Ő álma? Nagyon önző dolog csak magaddal foglalkozni, ez nálam összeegyeztethetetlen a szeretettel. Az igazi szeretet úgy szeret, ahogy a másiknak jó, nem ahogy neked jó.

2010. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy országot váltani az nem úgy megy hogy ha szeret ész nélkül jön. Annyit már tudhatnál nem mindenki képes egy idegen országban élni.Te ilyen beállítottságú vagy ő nem az és ezt erőszakkal megváltoztatni nem okos dolog.
2010. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl fiatal vagy még arra, hogy egy szerelmi érzésben elkötelezd magad? Tisztázd magadban az érzéseidet. Szeretet, szerelem, vagy csak erotika? Segítség itt: [link]
2010. szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy vágy, nem álom. Én az álmaimba kiskorom óta szerelmes vagyok. Úgy érzem, sokkal jobban meghatározzák, ki vagyok, mint egy kapcsolat.
2010. szept. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!