Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm egyre pofátlanabb,...

Barátnőm egyre pofátlanabb, mit csináljak? Miért?

Figyelt kérdés

Több mint 10 éves barátság, 5ikben kezdődött ma már 22 vagyunk mindketten. Mindig is anyagias volt, de az utóbbi időben már botrányos amit művel. Amikor nálunk aludt múltkor elvitte a felbontatlan arckrémemet, amikor nálunk zuhanyzott a koszos zokniját nálunk hagyta és a szekrényemből egy vadiúj párat amit aznap vettem felvette és elvitte, csak másnap reggel láttam hogy hiányzik. Mindig spórol, és mindig az én cuccaimból lopkod, kiönti a samponom felét, a körömlakkét is meg minden. Ha veszek valamit azonnal irigykedni kezd és azt kérdezi hogy vehettem meg olyan drága. Stb. Amikor nálunk van kizabálja az egész hűtőt és úgy viselkedik mint egy éhező. Otthon sajnos csak porleves jut neki. Az egész családja ilyen, kuncsorognak, a tesójának is tőlem akart tornacipőt venni.

Teljesen felháborít a viselkedése, annál is inkább mivel az ő anyja gazdasági vezető , apja mérnök. Az én apukám pedig vízvezetékszerelő anyukám anyukám irodai alkalmazott. Már nem is megyek hozzájuk,mert a családja csak a pénzről tud gagyogni. Amúgy nagyon kedves lány, sokat hülyülünk, érzelmes is meg minden csak ez az egy baja van.


22 L


2010. szept. 5. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz szerintem!Vagy szólsz neki, de akkor bereccsen vagy marad így minden!Szerintem!
2010. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hihetetlen...:(

Nem sokat tehetsz már.

Az elején esetleg tehettél volna de máár nem igazán.

Ám mit szólna ha te is ezeket csinálnád??Próbáld csak ki.

2010. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez szerintem csak érdekbarátság a részéről... ha megmondod neki, hogy ez téged mennyire idegesít, akkor megsértődik. szerintem próbálj meg más barátnőt találni (tudom, hogy nem egyszerű), mert így nem is számíthatsz rá szerintem.
2010. szept. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az ilyen nem barátnő...
2010. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzőkkel.Sajnos ennek a barátságnak nemsokára vége lesz.Egy idő után már nem bírod majd.Most mond meg neki, hogy nem kívánatos személy nálatok és kész.

Tudom, hogy nem könnyű de ezt te is beláthatod, hogy ez így nem marad.

2010. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szerintem nyíltan mondjad meg neki, hogy mi a bajod.Ha tényleg ilyen jóba vagytok akkor nem sértődik be és megérti és talán visszavesz.

Üdv

2010. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tegyél neki megjegyzéseket pl. te vitted el *ezt azt*???? ilyen mérgesen és ha mondja igen akkor sértődj be, hogy ezt nem így kéne.
2010. szept. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ülj le vele beszélgetni... mert gondolom, ha jól megmondtad volna neki a magadét, akkor nem merné megtenni. Tudom, hogy félsz, hogy esetleg megbántod, de ő sem viselkedik tisztességes barátnő módjára. Az ilyeneknek meg kell magyarázni, hogy nem azért veszed (vagy nem tudom, te veszed-e, vagy anyukádék) a cuccokat, hogy ő elvigye őket ingyen, hiszen nálatok sem fán terem a pénz. Nyugodtan elmondhatod neki, hogy tapló módon viselkedik, és meg is kérdezheted kicsit szemrehányóan, hogy te erre mivel szolgáltál rá, hiszen semmi rosszat nem tettél neki. Egyébként az is elképzelhető, hogy a szülei nem nevelték meg rendesen, szval lehet, hogy csak félig az ő hibája...
2010. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes egy család...ha ér neked annyit a barátságotok akkor próbáld meg nyiltan megbeszélni vele,ha már nincs kedved az egészhez akkor szakitsd meg a kapcsolatot.Vagy legalább is korlátozd pár találkozásra az utcán.
2010. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!