Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolat? Egy ilyen lánnyal?

Kapcsolat? Egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Aki nem tudja kielégíteni szexuális vágyaid egészségügyi okokból csak havonta 1x vagy kéthavonta.
2010. szept. 5. 16:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
egy fiú nem feltétlenül csak azt akarja de azt is
2010. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha ez neked megfelel - igen.

Ha többet kívánsz (ami normális) - nem.


Miféle egészségügyi ok az, amikor 1-szer lehet, többször nem? Ha baj van, miért lehet egyszer? Ha egyszer lehet, többször miért nem?

2010. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Nő vagyok, de ha ilyen férfi lenne simán belemmék, hisz nem a nemiszerve miatt vagyok valakivel együtt.

De ez már rajtad áll, hogy te mit gondolsz, neked mi a fontosabb. Amúgy vannak köztes megoldások, orál, ha van gusztusotok hozzá anál... kézimunka.

2010. szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod,mi kell Neked.Ha nem tudod ezt elfogadni,akkor lépj.
2010. szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 orsybaba88 ***** válasza:
89%
én sem értem, mi baja lehet a lánynak. én is csaj vagyok, de nekem havonta egyszer biztos nem lenne elég. bár ha nagyon szeretem a páromat, akkor talán meggondolnám, hogy ez valóban indok-e a szakításra? igaz, h a szex nem minden, de egy normál ember életének és kapcsolatának fontos része. egyébként a szexuális vágyat millióféleképp ki lehet elégíteni, csak rajtatok és a fantáziátokon múlik az egész.
2010. szept. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

Persze, hogy nem a nemi szerve miatt vagy együtt valakivel, de ha egy kapcsolatban az egyik (vagy mindkét) fél tartósan és rendszeresen kielégítetlen, akkor türelmetlenné és hisztissé válik (akaratán kívül), ami tönkreteszi a kapcsolatot, ezt kár szépíteni.

Ezért fontos, hogy azonos igényű emberek kerüljenek össze. Ha egy férfi naponta 2-szer dugna, hiába jön össze egy olyan nővel, aki csak hetente vagy havonta egyszer akarja, előbb-utóbb megcsalja, és ezért NEM hibáztatható.

A szex ugyanolyan szükséglet, mint az éhség és a szomjúság, ha valaki egész nap éhes, nem lehet havonta egyszer enni adni neki. Az anorexiás viszont kevesebbel is beéri. Tudom, ez nagyon leegyszerűsítése a dolognak, de nem jutott eszembe más példa.

2010. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
17,11 - én is nő vagyok.
2010. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Párom heti egyszer akarja, nekem napi 1 kéne. Mégis 4,5 éve együtt vagyunk boldogan és mivel van gerincem ezért nem csalnám meg... Emberfüggő, szóval ezt nem lehet ennyire leegyszerűsíteni.


Kérdező: dönts el neked mi a fontosabb. Szex vagy szerelem.

2010. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát oké, maga a behatolásos szex havonta egyszer. De még ott van az, hogy kielégítheted a száddal, a kezeddel vagy akár kipróbálhatjátok az anális szexet is. Légy kreatív.


26/N

2010. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egyszer egy párom,Én 21/L vagyok, szóval volt egy pasi akinek a méretei nagyon kicsik voltak.

Kiskorában volt egy betegsége,ami miatt nem nött rendesen a nemi szerve.

Ez olyan szintű volt, hogy merevedés után volt kb 7cm a pénisze, és minden aktus fájdalmat okozott neki.

Én mégis vele maradtam.

Mindenki mondta , hogy fontos része a szexualitás egy kapcsolatban. Én nem hittem el, ugy gondoltam, megleszek nélküle.

A pasinak gyereke sem lehetett volna soha, ebbe is belementem.

Mindenbe mert szerettem.


A pasi mindenféle hülye kifogással kidobott,mert azt mondta nem tudok az ideáljává válni:D

ÉN:D:D:D:D

NEKI XDXDXDXD


ÉS A 7CM nek?:(


NAh jó komolyra fordítva, minden szerelem kérdése.

Ha őt választod, akkor légy hűséges, ha viszont nem bírnád ki, akkor ne okozz neki fájdalmat.

2010. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!