Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor, miként próbálnak a...

Mikor, miként próbálnak a gyerekek megfelelni a külső elvárásoknak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Pl. az iskolában nagy a kényszer erre vonatkozóan,

[link]

sok családban is sajnos - de ez egyéntől is függ, hogy mennyire érdeklik a külső elvárások. Van, aki elég korán lerázza őket magáról, és van, aki felnőttként is összeroppan a súlyuk alatt.

Mondjuk ha a család nem adja meg a védőburkot, és ott is feltételekhez kötik a szeretetet,azt hosszútávon megsínyli minden ember.

2010. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én emlékszem, alsós koromban -hiába ment nagyon jól az olvasás, meg a többi- mindig gyakoroltam otthon, miközben enélkül is ment volna szerintem. Csak mert apám elvárta, hogy gyakoroljak. Most, 9-es koromban úgy néz ki, hogy azt csinálom, amit mondanak... Az az iskola, az a különóra van, amit ők jónak gondolnak.
2010. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!