Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nő is megharagszik a...

Más nő is megharagszik a férjére,ha az megnézi a fiatalabb nőket?

Figyelt kérdés

Anyám viselkedése,szerintem nem normális.

50-es éveiben jár,de állandóan apám telefonjában turkál,ahol megnézi,miket nézett.


Múltkor pl meglátta,hogy egy fiatal nők képét lájkolta,aki fürdőruhában volt.

Teljesen kikelt magából,hogy miért nézeget ilyeneket.


Gondolom kisebbségi érzése van,mert megöregedett,meg egy ideje iszik is,és alapból eléggé féltékeny.


Idősebb nők!Ti kiakadnátok ezen?


2021. nov. 14. 19:55
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
22%

"Egy 50 es nő nem szépségkiralynő akar lenni meg nem a tini csajokat akarja lenyomni a strandon. Csak azt akarja hogy az az egy(!) (szintén szottyadt) férfi őt akarja, ne mást, és ne alázza meg."

"Csak" azt akarja. Csak éppenséggel illúzió, amit elvár. Hogy szottyadtan is ugyanolyan kívánatosnak (és mindenki másnál kívánatosabbnak) tartsa a másik. Miközben az emberi természet nem így működik. Attól, hogy valaki szottyadt, nem fogja a szottyadtakat vonzóbbak látni.

2021. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem anyád is ugyanúgy megnézi a fiatalabb vagy jobbképű pasikat, csak nem dob rá like-ot a facebookon. Innentől kezdve meg álszentség.
2021. nov. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
20%

"Szerintem anyád is ugyanúgy megnézi a fiatalabb vagy jobbképű pasikat, csak nem dob rá like-ot a facebookon."

Na ez az. Megjelenik egy bradpitt a filmben, a petefészek pedig hirtelen rájön, hogy lenne azért még egy-két megérlelnivaló sejtecskéje...

2021. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
32%
60-as nő vagyok, nekem nagyon furcsa, amit írsz. Anno, fiatal koromban annyit kértem a férjemtől, bármit is tesz, úgy csinálja, hogy soha ne tudjanak pletykálni rólunk, és ne hozzon megalázó helyzetbe. Betartotta. A többi nem érdekel. Ami még nagyon gáz, hogy apud telefonját nézegeti anyud .... Nálunk a telefon, táska, laptop, pénztárca mindig tabu volt. Soha nem nyúltunk egymás holmijához. Felnőtt gyerekeimnek, unokáimnak, ha pénzt akarok adni, és kérem, vegyék ki a tárcámból, mindig hozzák a táskámat, bele nem nyúlnának még a táskába sem, nemhogy a pénztárcámba. Valakinek a telefonjában kutakodni.....no komment.
2021. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
66%
A megnéz az utcán futólag valaki egy fiatal nőt, meg nyilvánosan lengén öltözött nőknek a képét lájkolgatja között van némi különbség. Az normális, ha valaki megnézi a szépet, de az már megalázó, ha nyilvánosan osztogat kúrólájkokat mindenféle mellmutogató nőknek, vagy ha kocsányon lógó szemmel bámul. Apukád attól, hogy félénk, még egy világi paraszt. Mondjuk én nem kutakodnék a telefonban, de elmagyaráznám neki, hogy ez megalázó, és igen, eldobnám a kapcsolatot, ha ennyire nem képes az ösztöneit kordában tartani, hogy ne ország-világ előtt fejtse ki, meg nagyon nyilvánvaló módon, hogy ki iránt nyáladzik meg hogyan.
2021. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
0%
Fárassza le fatert rendesen és akkor az "öreg" azt néz, amit akar :)
2021. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!