Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nő is megharagszik a...

Más nő is megharagszik a férjére,ha az megnézi a fiatalabb nőket?

Figyelt kérdés

Anyám viselkedése,szerintem nem normális.

50-es éveiben jár,de állandóan apám telefonjában turkál,ahol megnézi,miket nézett.


Múltkor pl meglátta,hogy egy fiatal nők képét lájkolta,aki fürdőruhában volt.

Teljesen kikelt magából,hogy miért nézeget ilyeneket.


Gondolom kisebbségi érzése van,mert megöregedett,meg egy ideje iszik is,és alapból eléggé féltékeny.


Idősebb nők!Ti kiakadnátok ezen?


2021. nov. 14. 19:55
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
68%
Mindig lesz nálunk vonzóbb ember, ha fiatalok vagyunk, akkor is. Voltam olyan kapcsolatban, ahol ezt csinálta a másik fél, hiába hogy én is szép voltam. Ez nem az életkoron múlik, hanem hogy a két ember mennyire szereti egymást és összeillenek e. Számomra nem volt megfelelő/elég az ilyen kapcsolat, de azt is megértem, aki beletörődik és hagyja magát megalázni csak hogy legyen valakije.
2021. nov. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

#29


Én is így gondolom,hogy ez önértékelési zavar.

Amúgy ezzel a viselkedéssel pont azt éri el valaki,hogy a másikat eltaszítja,sőt bizonyos esetekben félre is fog lépni.

2021. nov. 15. 11:49
 33/46 anonim ***** válasza:
48%

"Én is így gondolom,hogy ez önértékelési zavar.

Amúgy ezzel a viselkedéssel pont azt éri el valaki,hogy a másikat eltaszítja,sőt bizonyos esetekben félre is fog lépni."

#29-es vagyok. Én fiatalon is az a kategória vagyok, akire az itteni fórumozók jó része azt mondaná, hogy "sokat nyáladzik" - azaz ha épp egyedül megyek valahova, megnézem a csinos nőket, magányos óráimban a neten is nézegetek fotókat - ilyen vagyok, rég elfogadtam, hogy az agyam egyszerűen a legnagyobb szerelemben sem monogám, így oldom meg, ennyi. Értem, miért bántja a másikat, nálunk is volt néhány alaposabb beszélgetés, miért vagyok ilyen, és miért nem kell egyáltalán aggódnia és kevésnek éreznie magát. A lájkolás szerintem sem fér bele (a félrelépés meg végképp nem, akkor már inkább szakítás, ha szar a kapcsolat). De a kutakodás sem. Valószínűleg valamennyire apád is sáros, hogy ennyire félrementek a dolgok és bizalmatlan lett a légkör. Kommunikáció, odafigyelés a másik érzéseire, problémáira, ez alapvető egy kapcsolatban.

2021. nov. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

Na,meg ez a "nem tetszek a páromnak" dolog nekem annyira fura.


Na már most,ha egy rakás sz-r vagyok,de a páromnak így is tetszek,akkor nekem ez így jó?


Magunknak kell megfelelni,nem másnak,mert igen,mint előttem írta valaki,hiába vagy szép,akkor is megfogja nézni a többi szépet is.


Ha viszont ronda,ocsmány vagy,attól nem leszel szebb,mert a "párod úgy is elfogad":DD

2021. nov. 15. 11:57
 35/46 A kérdező kommentje:

#33


Szerintem ez teljesen normális,amit csinálsz,hogy megnézel másokat.

Szerintem abban sincs semmi fura,ha a városban,nyáron megnézzük a nekünk tetszőket:D


Na,jó nem olyan bunkó,bámulós módon.


Mondjuk én nem lájkolgatnék semmit,ami kifejezetten erotikus,mert ezt olyan proli dolognak gondolom.


De ettől még gázabb a kutakodás és a féltékenykedés.

2021. nov. 15. 12:04
 36/46 anonim ***** válasza:
81%
34 kérdező, most jól ráereztél. Egy 50 es nő nem szépségkiralynő akar lenni meg nem a tini csajokat akarja lenyomni a strandon. Csak azt akarja hogy az az egy(!) (szintén szottyadt) férfi őt akarja, ne mást, és ne alázza meg.
2021. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
83%
Nálam nem az önértékelésről szól, hanem a másik értékeléséről. Azzal, hogy tapló a párom, veszít az értékéből.
2021. nov. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

#37


Tapló akkor lenne,ha az orrod alá dörgölné,hogy hát "nézd már anyjuk,hogy néz már ki ez a nő hozzád képest":D

Vagy valami hasonló.


#36


De ebben mi megalázó?

Ha bemész a boltba,te a fonnyadt,vagy a szép almát veszed el,ha lehet választani?

A szánalmas az lenne,ha megpróbálna felszedni egy ilyen nőt,de azzal is magát alázná meg,nem a partnerét.

2021. nov. 15. 12:26
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

"Tapló akkor lenne"


Mivel a taplóság nem objektív, nálam ez is az.

2021. nov. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
Diszkréten megnézni valakit egy dolog, lájkolgatni szerintem is gáz. És nem kell ahhoz kutakodni, hogy lássam miket szokott kedvelni a párom a közösségi oldalon. Nem mindegy, hogy az ember úgy csinálja, hogy közben figyelembe veszi a párját, vagy hogy nem. Nő vagyok, ugyan nem a 20-as, de a 30-as éveim vége felé járok, bár ez utóbbit ránézésre nem lehetne megmondani. Őszintén szólva rosszul vagyok, amikor úgy bámulnak meg férfiak, hogy egy darab húsnak érzem magam a hentes pultban. Ez akkora tuskóság. Bármilyen hihetetlen, én (ahogy szerintem a legtöbb nő is elmondhatja ugyanezt magáról) sem a szottyadt öregemberek látványában lelek vizuális örömöket, de képes vagyok szemügyre venni úgy egy tetszetős férfit, hogy ne kelljen utána gyógymasszőrhöz mennem. Ugyanez elvárható szerintem bármelyik férfitól is. Pláne, ha a kedvesük is jelen van. Az erotikus tartalmak like-olgatásáról meg sajnos az exem jut eszembe, aki eléggé rá volt függve az ilyen tartalmakra, mint idővel kiderült. Számomra ez már visszataszító, és természetesen kizárja azt, hogy a másik fél érzéseit, méltóságát képes legyél figyelembe venni.
2021. nov. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!