Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok a szüleiddel veszeke...

Szoktatok a szüleiddel veszekedni - pontosabban gyakran előfordul, hogy veszekednk veletek?

Figyelt kérdés
Esetleg jól megbántanak közben valamivel, ami még hetekig, hónapokig rosszul esik ?
2010. szept. 3. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez szinte minden másnap megtörténik. Olyanokat vágnak hozzám, hogy hirtelen köpni, nyelni nem tudok. Fogalmam nincs,hogy honnan veszik ezeket, de nem fogják fel, hogy ez nekem borzasztóan rosszul esik és képes vagyok hónapokig rágni magam egy-egy ilyen dolgon.
2010. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Faterral szoktunk néha verekedni, ha már odáig jutunk h csak szókaratézunk

19/F

2010. szept. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Egyszer veszekedtem anyámmal.EGYSZER!
2010. szept. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én nagyon jóban vagyok anyukámmal mert ő nagyon jó fej,

jó mi is már veszekedtünk sokszor de csak ilyen kisebb dolgokon és az se tartott napokig hanem max. 2 órát.

2010. szept. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szoktam veszekedni, max ha egyszer előfordul egy csúnyább összeszólás, de csak az indulat hevében.Viszont a húgom helyettem is ad anyuéknak a csúnya szavakból, ajtócsapkodásból és hisztiből.Persze max 1 napig van mosoly szünet, ami tök jó, csak ne én lennék a villámhárító.Ha jól belegondolok talán még sosem veszem össze senkivel úgy igazán, haragosan...

22l

2010. szept. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valahányszor találkozunk és egy napnál többet együtt töltünk, összeveszünk. Sajnos ez ellen nem tudok mit tenni, homlokegyenest ellenkezik a világról alkotott elképzelésünk. Viszont pont ezért nem is veszem a szívemre a dolgot. Na meg egy hónapban jó, ha egyszer látjuk egymást, ilyenkor még a veszekedés is jól esik :)

21N

2010. szept. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ez folyamatos. Nincs olyan nap, amikor ne lenne veszekedés nálunk (ha nem velem vagy öcsémmel, akkor egymással veszekednek)... és néha nem is veszik észre, de annyira megbántanak... főleg azért, mert reálos családban vagyok humános, és folyton azt mondják, hogy én csak az ülést melegíteni járok be, meg nekem nem is kell semmit tanulnom (nyelvszakra járok, ami azért nem büfészak, akárhogy is nézzük), és hogy nem fogok semmire sem menni az életben. De szinte mindenbe belekötnek: miért ekkor kezdek el tanulni, miért azt a nadrágot veszem fel (és le is kövéreznek, pedig magukra is nézhetnének... nem én vagyok a legtúlsúlyosabb a családban), miért mertem megmondani a magamét, ha nem nekik van igazuk, miét szólok anyámnak, hogy nyilvánosan ne ordibáljon senkivel sem a telefonba, miért nem eszem gyümölcsöt naponta... szval szinte mindenbe, tényleg...
2010. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!