Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mien verseket tudtok 40....

Mien verseket tudtok 40. szülinapra?

Figyelt kérdés

Mert az anyum most ünnepli a születésnapját és eléggé ki van borulva hogy állitólag megszünik a fiatalsága

Amikor azután is ugyanilyen gyönyörű martad mint most


2010. szept. 3. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Hjaj, ezek nők...
2010. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
írd be a google-ba hogy szülinapi versek...
2010. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ezt írtam egyszer az anyukámnak:

" Köszöntsük szívünkben nagymamánkat,

aki szülte nekünk az anyánkat,

aki akkor kisbaba volt, tente, tente,

Isten sokáig éltesse."

2010. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Viszont ha az a baj, hogy oda a fiatalság, akkor a fenti versike nem használ. Egyszer hatvvanadik szülinapra azt írtam, hogy a hatvan év a bölcsesség kora, "hatvanadik szülinapja, az ünnepelt koronája, bölcsesség a díszruhája", meg ilyenek. Negyvenre még mindez nem passzol. A negyvenedik év még a fiatalsághoz tartozik, de már a bölcsesség is a küszöbön áll. De még csak a küszöbön áll, és vár. De aki mégcsak negyven, tehát fiatal, és bölcs mégis, azé a királyi vár. (na kapásból így, csiszolgathatod az ötletet, átengedem, ha gondolod.)
2010. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Verset nem tudok, de üzenem neki, hogy 40 felett kezdődik az élet!!! Én most 49 vagyok, de soha életemben nem voltam még ilyen boldog mint most. Igen, szerelmes vagyok, és viszontszeretnek!!! Szóval ne adja fel! 49/NŐ
2010. szept. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A nap az égen is neked ragyog,

mert ma van a születésnapod.

Rövid ez a pár sor, de benne van a lényeg,

senki sem szeret úgy, mint mi szeretünk téged!

2010. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm : )
2010. szept. 4. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!