Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem szeret akkor mi ezzel...

Ha nem szeret akkor mi ezzel a baj?

Figyelt kérdés

Anyám nem szeretett soha ezért én sem őt. Mindig belekötött abba amit csináltam. Neki soha nem volt jó amit csináltam. Egyszer még azt is mondta h megbánta h megszült. Olyan 13 körüli lehettem amikor lógtam suliból akkor meg lebaszott. Olyan is volt h megszöktem és napokig nem voltam otthon de végül megtaláltak na de akkor is lecseszett. Nem volt jó soha a kapcsolatunk...amikor kicsi voltam mindig azt kellett csinálni amit mondott de ahogy nőttem kezdett nem érdekelni és már évek óta nem érdekel mit mond/csinál. Amikor beteg voltam akkor is csak baszogatott és soha nem csinált semmit. Nem azt vártam h a seggem kinyalja de azért ezt azt megtehetett volna. Most el akarok költözni. Nekem mindegy h hova csak innen el. Ő ezt megtudta és most mindent megtesz h maradjak. De miért ellenzi ennyire ha nem szeret? Ha rákérdezek akkor nem mond semmit.

19/f


2010. szept. 3. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Már bocs, de te nagyon hülye vagy! Még te csodálkozol, hogy nem mutatja ki a szeretetét?? Te írtad, 13 évesen lógtál, nem érdekelt mit mondott. Szerinted ez normális? Gondolkodjál már! Attól, hogy egy szerencsétlen vagy még az anyád és a szíve mélyén szeret, ezért nem akar elengedni. Ezt te cseszted el!
2010. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahyogy olvasom, átok rossz kölyök lehettél. Hát akkor ugyancsak nehéz dolga volt anyukádnak! Nem könnyű ám mosolyogva, tárt karokkal fogadni az iskolából lógó, napokig csavargó gyereket.


Biztos szeret, csak annyi bajt és bánatot okoztál neki, hogy nem tudja kimutatni mindaddig, amíg vissza nem szerzed a bizalmát. Igen! Neked kell az ő bizalmát megnyerned, azaz bebizonyítanod, hogy eztán felelősségteljesen élsz és nem okozol neki csalódást!

2010. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: mert ha kiskorú vagy akkor őt vonják felelősségre miattad. Bírságot fizettetnek vele stb. Ezt nem tudtad? Nem úgy van az hogy lógsz aztán majd lecsesznek azt ennyi... Egy bizony szám fölött anyukádnak kell tartani a hátát. Azon kívül nehéz szeretni azt aki ilyen rossz. Azzal meg nem érdemes takarózni hogy nem szerettek, így neveltek, mert egy értelmes gyereknek van annyi esze hogy ne ártson magának.
2010. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom h 3 évesen mekkora bajt csináltam. Ő teljesen kiskorom óta nem szeret. Azokat a dolgokat meg csak úgy csináltam. Azért szöktem mert nekem itt nem volt jó és ha nem találtak volna meg akkor haza se jöttem volna.
2010. szept. 3. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ha az én gyerekem lennél, akkor nem úsztad volna meg ennyivel...

Anyukás szeret téged, csak valamiért nem tudja kimutatni ezt. Az én anyám is ilyen volt: gyerekkoromban sosem foglalkozott velem, később folymatosan csak szekált (objektíve és felnőtt fejjel is azt mondom, hogy nem volt igaza - pl. mikor jeles bizonyítványt vittem haza, leb*szott, hogy "miért nem kitűnő", ilyesmik). Aztán 18 éves koromra elegem lett az egészből, elköltöztem, és azóta valahogy sokkal jobb a viszonyunk. Most már úgy beszélünk egymással, mint felnőtt anya a felnőtt gyerekével, és sok olyasmit elmondott nekem, amit korábban nem (mivel "nem tartott még elég felnőttnek hozzá"). Nagyon jót tett a költözés, igazából neked is csak ajánlani tudom. Jobb lesz így neked és anyukádnak is. Végre észreveszi majd, hogy felnőttél, és talán elkezd majd úgy is kezelni. Talán normalizálódik a viszonyotok is.

2010. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!