Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Mért kell ilyenne...

Ez normális? Mért kell ilyennek lenni?

Figyelt kérdés
Hétvégén volt egy családi összejövetel anyoséknál,ott voltak a párom rokonai testvére dédi nagybátyja stb van egy 1,5kislányunk,ritkán járok át...mert most is kiderült nagyon rossz indulattal beszélnek mindenkiről pl férjem unokatesojánál(ő az apuka) most született baba az anyukat szó szerint mindent mondtak rá csak jót nem pl ilyen testtel nem hiszem hogy nem tudott volna szoptatni.. nem csinál semmit.. tuti el fognak válni stb egyszerűen kiábrándító hogy így beszélnek valakiről nem tudom őket tolerálni szornyuek és tudom hogy rólam is ilyeneket mondanak mondtak mikor megszületett a pici a férjemnek hiába mondom ő azt mondja mit foglalkozom velük meg hogy én nem szeretem őket...így nem is tudok soha jó viszonyt fenn tartani velük.. szerintetek én gondolom túl vagy ez másnak sem normális?
2021. okt. 29. 11:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%

Jajj ezt én is megkaptam, hogy simán tudtam volna szoptatni a fiam. Le se szarom. Anyósom se tudta, de adta a kéretlen tanácsokat. 😂

Igaz, én szülés utáni depresszió miatt nem tudtam, de ez egy más téma.

2021. okt. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk ugy h megszokott.
2021. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!