Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Mért kell ilyenne...

Ez normális? Mért kell ilyennek lenni?

Figyelt kérdés
Hétvégén volt egy családi összejövetel anyoséknál,ott voltak a párom rokonai testvére dédi nagybátyja stb van egy 1,5kislányunk,ritkán járok át...mert most is kiderült nagyon rossz indulattal beszélnek mindenkiről pl férjem unokatesojánál(ő az apuka) most született baba az anyukat szó szerint mindent mondtak rá csak jót nem pl ilyen testtel nem hiszem hogy nem tudott volna szoptatni.. nem csinál semmit.. tuti el fognak válni stb egyszerűen kiábrándító hogy így beszélnek valakiről nem tudom őket tolerálni szornyuek és tudom hogy rólam is ilyeneket mondanak mondtak mikor megszületett a pici a férjemnek hiába mondom ő azt mondja mit foglalkozom velük meg hogy én nem szeretem őket...így nem is tudok soha jó viszonyt fenn tartani velük.. szerintetek én gondolom túl vagy ez másnak sem normális?
2021. okt. 29. 11:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Általános, de nem normális.
2021. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem izgatna, ha pletykásak hát pletykásak. A kötelező köröket kibírom velük és annyi.

(Amúgy szörnyű olvasni ezt az egészet, és nem a tartalma miatt, hanem mert se eleje, se vége a mondataidnak, a központozás szörnyű - kis- és nagy kezdőbetűk hiánya, vesszők összevissza mindig olyan helyen, ahol nem kéne, pontok, szóközök katasztrofális használata.)

2021. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Tisztelj meg bennünk azzal, hogy normálisan írsz...
2021. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%

3, ha már beszólsz, mégha jogosan is, legalább ne hibázz.

😉

2021. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Az, hogy lusta vagyok levakarni, hogy bennünket, egy dolog. Te meg nem ismered a felszólító módot. Szóval bagolyka mondja...
2021. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Valamiért utálni kell a férjünk szüleit , rokonait.
2021. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Mint egy dél-amerikai telenovella :-D A párod rokonainak a testvére a dédi nagybátyja? Hány éves a bácsi? :-D


Hát ez olvashatatlan. Ha feléjük is így nyilvánulsz meg írásban, el tudom képzelni, miket mondanak rólad a hátad mögött.

2021. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

mi a kérdés?

Hogy ejnye csúnyák, rosszat mondanak másra? Igen, rossz, rossz rokonok.

2021. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Hallanád anyósomat! : D
2021. okt. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Mi ebben olyan szörnyű? Erre mondhatjuk, hogy a "Legjobb családban is előfordul!"!

Mi is ki szoktuk beszélni a rokonokat, ők is minket! Na és? Kit érdekel? Nem velük élünk!

Ahogy írták fentebb: Ki kell bírni a kötelező köröket és kész!

Minden családban ez van, ha ritkán látott rokonok jönnek, hogy: "Te ez a Mari hogy meghízott!", "Ez a nő a Pityu új barátnője? Ennél különbet is talált volna...", "Hallottad, hogy terhes a Juli? Minek szül ennek a semmirekellő, tesze - tosza Bélának?" ...

Minden családban ilyen kibeszélések mennek, csak megsúgom...!

2021. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!