Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy egy anya soha nem...

Igaz, hogy egy anya soha nem árulja el a fiát/lányát? Akkor sem, ha ő megcsalta a párját?

Figyelt kérdés
Szóval, ha egy férfi megcsalja a feleségét/menyasszonyát, akkor ilyenkor az anyja falaz neki, vagy beárulja a párjánál? Tegyük fel, hogy az anyós-meny kapcsolat nagyon-nagyon jó!
2010. szept. 2. 17:41
1 2
 11/13 anonim válasza:

ilyenben ne is reménykedj

pl az én anyám minden áron szét akar szedni bennünket mert szerinte nem hozzám való, de istenem én szeretem ismerem én ezé nem is beszélek vele semmiről csak igen nem aha jah télleg? meg ilyen semmi extrát, mert mindent fel használ amit mondok neki -,-

17/f

2010. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Az enyém sem biztos, hogy lebuktatna, de biztos hogy kapnék a fejemre.


Nővéremet véletlenül beárulta a férje előtt. Volt is nagy cirkusz, bár nővérem nem volt rá mérges. Így is fél évig titokban tartotta.

2010. szept. 3. 15:40
 13/13 anonim ***** válasza:
79%
az én anyám és öcsém is falazott nekem, mikor más pasikkal is randiztam meg csókolóztam a barátomon kivül. Jó fejek :D
2010. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!