Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem idegesítene, ha ilyet...

Nem idegesítene, ha ilyet vágnának a fejedhez?

Figyelt kérdés

Voltunk ma anyuval vásárolni, mert kellett egy iskolatáskát vennem. Szóval sétáltunk a buszmegálló felé, jön szembe az exem és a kétszer annyi idős "barátnője".

Megállított, és megszólt, hogy a mostani páromat is kib*sztam, mint anno őt? Vagy miért nem vele sétálgatok, mert ciki hogy 20 évesen az anyám kísérget.

Mondtam neki, hogy vele ellentétben az én párom dolgozik, és nem segélyből él, meg a szülein élősködik.

Annyira felb*szta az agyam, hogy egyrészt mi köze hozzá, másrészt ha valaki hétköznap délelőtt dolgozik, az miért olyan furcsa?

Erre persze az volt a reakciója, hogy a párom keresi a pénzt, én meg elköltöm, ez az igazi munkamegosztás.

Hétfőn kezdődik a suli, jó hogy utolsó héten már nem dolgozom, hanem intézem az elintéznivalókat.

Tudom, hogy nem kéne foglalkozzak vele, de mégis annyira felidegesített. Legszívesebben szembeköptem volna, de nem akartam saját magamat megalázni egy senki miatt.


2010. szept. 2. 12:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A 2. nak igaza vanXD

az asszem ütős lett volna. Máskülönben semmi köze hozzá, szerintem még nem lépett túl.

Amúgy szard le, engem is idegelne, de valszeg meg sem álltam volna.

Vagy megfejeltem volnaXD


20/L

2010. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:03"

loool ez mekkora :DDDDDDD

2010. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
:)
2010. szept. 2. 13:53
 14/14 anonim ***** válasza:

de idegesít és idegesítene.Igazad van amit leírtál.Tényleg semmi köze -.-

Meg milyen dolog az h. ennyiért megállít az utcán,mikor látja h. anyukáddal vagy...pf..

ne legyél ideges : D (bármennyire is nehéz) mondjuk most írhatom mert már biztos "kiheverted" : D

ne érdekeljen. ; )

2010. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!