Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem idegesítene, ha ilyet...

Nem idegesítene, ha ilyet vágnának a fejedhez?

Figyelt kérdés

Voltunk ma anyuval vásárolni, mert kellett egy iskolatáskát vennem. Szóval sétáltunk a buszmegálló felé, jön szembe az exem és a kétszer annyi idős "barátnője".

Megállított, és megszólt, hogy a mostani páromat is kib*sztam, mint anno őt? Vagy miért nem vele sétálgatok, mert ciki hogy 20 évesen az anyám kísérget.

Mondtam neki, hogy vele ellentétben az én párom dolgozik, és nem segélyből él, meg a szülein élősködik.

Annyira felb*szta az agyam, hogy egyrészt mi köze hozzá, másrészt ha valaki hétköznap délelőtt dolgozik, az miért olyan furcsa?

Erre persze az volt a reakciója, hogy a párom keresi a pénzt, én meg elköltöm, ez az igazi munkamegosztás.

Hétfőn kezdődik a suli, jó hogy utolsó héten már nem dolgozom, hanem intézem az elintéznivalókat.

Tudom, hogy nem kéne foglalkozzak vele, de mégis annyira felidegesített. Legszívesebben szembeköptem volna, de nem akartam saját magamat megalázni egy senki miatt.


2010. szept. 2. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos a szívednek ő még nem "egy senki" ahogy írtad, viszont az eszed pontosan tudja, ezért idegesít. - idővel ha be is szól valamit válaszra sem méltatod, na akkor már a szíved is elfelejtette.
2010. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én végigmértem volna a nőjét (ha tényleg olyan öreg hozzá) és szép mosollyal csak annyit mondtam volna, hogy hát te is anyukáddal vagy :)
2010. szept. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha nem az ex mondta volna, hanem egy másik ember, akkor is idegesítene.
2010. szept. 2. 13:04
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem éreznél iránta bármit is akkor nem válaszoltál volna rá. Hidegen kell ezeket fogadni. Ő tudta, hogy ha beszól akkor te felidegesíted magad, így elérte a célját. Legközelebb ha beszól kérdezd meg tőle, hogy vagy, aztán lépj tovább.
2010. szept. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Én inkább örültem volna, hogy ezek szerint ez akkora lelki törés volt neki, hogy nem képes megjegyzés nélkül hagyni.

Csak nevettem volna, hogy hiába álmodozol rólam, kisapám, nem vonzanak a lúzerek.

2010. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én nem örültem annak sem, hogy találkoztunk.
2010. szept. 2. 13:16
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg magadat bántod mások hülyesége miatt? Megéri?

Van egy régi jó közmondás: nem azt kell nézni, mit mond, hanem hogy ki mondja. Olyan ember kritikájával ne foglalkozz, akinek a véleménye nem fontos a számodra. Nevess rajta. Ha olyantól hallasz véleményt, akit nem tartasz sokra, ne gondolj arra, miért mondta. Kit érdekel? Engedd el a füled mellett, és menj tovább mosolyogva.

Vagy tényleg hagyod, hogy egy "lúzer" elrontsa a napod?

2010. szept. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az exed egészen egyszerűen egy tapló paraszt, aki nem volt képes megemészteni, hogy vki ki merte őt dobni, és annyira egyszerű lélek, hogy az neki az önigazolás, ha sértegethet. Próbálj meg ne foglalkozni vele...
2010. szept. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora marhával szerintem ne is foglalkozz! Ne figyelj oda rá ha leállít, menj tovább.
2010. szept. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Réti bubuzér ***** válasza:
84%
Fogd fel úgy, hogy amit mond az mind csak fing a szélben... Egy kis ideig büdös, de hamar eloszlik.
2010. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!