Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tetszik az Olívia név?...

Hogy tetszik az Olívia név? Ismersz ilyen nevű lányt/nőt? Milyen a személyiségük?

Figyelt kérdés
2021. okt. 12. 13:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem az oliva olaj meg az oliva bogyó jut eszembe róla. 😅
2021. okt. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nagyon tetszik. Barátnőm gyerekét így hívják, de még csak nyolc hónapos, úgyhogy sokat nem tudnék mondani a személyiségéről.
2021. okt. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%

Nekem mindig Popeye csaja jut eszembe először róla. :-)

De egyébként szép név.

2021. okt. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon szép név.

4 Olíviát ismerek. Az egyik a húgom kislánya, de ő még csak 3 éves. Cuki kislány. A másik egy régi régész oktatóm. Régivágású, okos, humoros nő volt.

Olívia Newton john

és Popeye kedvese Olívia..

2021. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
96%

Én Olívia vagyok, nekem nincs bajom ezzel a névvel, vár a második nevem Anna, úgyhogy ja... Ég,értelmű volt melyiket használom inkább, maradt az Olívia. Bár én úgy vettem észre az embereknek alapvetően tetszeni szokott ez a név.


De véleményem szerint nem név függő kinek milyen a személyisége. Én egy alapból visszahúzódó típus vagyok, már már durván introvert, míg egy volt suliba társam, szintén Olívia meg a tipikus népszerű lány volt, akit mindenki szeretett.

2021. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
37%
Miféle sekélyes, primitív lény gondolja azt, hogy valakinek a neve meghatározza a személyiségét?
2021. okt. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Egyébként én is Olívia vagyok, csak kíváncsi voltam, hogy kinek mi a véleménye róla, milyen személyiségű Olíviát / Olíviákat ismertek. Sehol nem állítottam, hogy ez határoz meg valakit. :)
2021. okt. 12. 14:40
 8/28 anonim ***** válasza:
38%
A személyiségnek semmi köze a névhez.
2021. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem szép név. Nem ismerek személyesen senkit, akit így hívnának. (Shrek kislánya jutott eszembe róla amúgy. :) )
2021. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
26%

Pont azt akartam írni amit egyes, és egy hasonló kérdésnél pont azt írtam mint 3-as.

Legalább nem én vagyok hülye. Vagy nem egyedül. :)

2021. okt. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!