Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem képtelen kiállni...

A férjem képtelen kiállni magáért, nem áll ki mellettem sem fontos sorsdöntő dologban, a szülei, a fia (nem közös gyerek) belemásznak az életünkbe ezért elválok tőle, kérdésem, igazam van?

Figyelt kérdés
A férjem 52, én 49 éves vagyok.

2021. szept. 30. 19:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem mindegy, hogy igazad van vagy nincs.


Már nem vele szeretnél, el akarsz válni, akkor jó döntést hoztál.

2021. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon igazad van

Végtelenül tisztelem a bátorságodat és az önbecsülését Itt 8/10 igen gusztustalan ül fogalmazott.Kérdés miből gondolja hogy neked sürgősen újra társa kel találod.Egy nő nagyon jól feltalálja magát egyedül is!Nem minden férfi bukik a szép csamagolásra valaki az orránál tovább lát.Az az igazi férfi akivel esetleg tervezni lehet

2021. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%
#8 Nekem valószínűbbnek tűnik, hogy a férj fog kikötni a társkeresőkön, mint harmincéves nők után futó, „de én fiatalabbnak érzem magam!” közröhej.
2021. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
8%
50 évesen már nektek ugyanmindegy mi vanxD
2021. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha nem jó így akkor váljatok el, ti döntésetek.
2021. szept. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
95%

#14

Hát hogyne!

Szerencsére te nem öregszel,de hát élvezd is ki,hogy mondogatod,te még fiatal vagy,mert valószínűleg más esemény így sincs az életedben, nemhogy párkapcsolat 😆

Talán mert egy lelakott, elhízott stb..50es még így is jobban néz ki nálad,csak te fiatalabb vagy még.. valószínűleg egzisztencia, stabil anyagi háttér nélkül.

Szóval lehet a 100 métert jobb időre futod,de még abban sem vagyok biztos.

Nesze 🤗 ez egy ölelés neked, máskor úgysincs benne részed.

2021. okt. 1. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%

Ha eddig nem állt ki magától, ezután se fog. De mérlegelj. Milyen a kapcsolatotok? Szeretitek egymást?

Ha olyan, akiért érdemes küzdeni, kezdj el vele beszélgetni erről. Egy két beszélgetés nem fog változtatni.

Az én párom is ilyen. A kapcsoltunk elején nekem sem mondott nemet semmire, hanem duzzogó fejjel igent.

Azt is sokszor elmagyaráztam neki, ha valamit nem akar, mondja ki. Azzal hogy el jön velem pl a szüleimhez a kedvemért, miközben nem akar ott lenni, nem tesz velem jót. Miért lenne nekem jó, ha látom, hogy nem akar ott lenni, és nem érzi jól magát? Mondja meg nyugodtan, ha valamit nem akar.

Na, ez már pipa. Persze van, hogy valamit nem akarunk, de a másik kedvéért megtesszük, mert így döntünk, ezt akarjuk adni. De nem mindig és nem kényszerből.

Emellett balszerencsénkre, az anyja húszon X évesen is a kicsi fiának tekinti, és bűntudatkeltően hívja mindig magukhoz. Na abban is közel egy éve kampányolok. Nem a szülei ellen, hanem hogy álljon ki magáért. Gondolja végig ő mit szeretne, és bűntudatból ne csináljon másképp. Azt, hogy mikor hányszor megy, már határozottabban meg tudja védeni, nem tudják kizsarolni belőle a többet. De ha rólam jön a mocskolódás, még úgy tesz, mintha nem hallaná.

Őszintén, időről időre úgy érzem vége, ezt nem bírom. És kitudja meddig tartok ki mellette.

Én azzal harcolok a kapcsolatunkért, hogy sokat beszélgetünk ezekről. Próbálok megerősíteni. Az elején saját véleménye sem volt, hogy mit akar. Neki minden mindegy volt. Mérgez is a múlté. Törekszik, változni akar, erősíti magát.

Persze megkapom, hogy manipulálnom, de ezt letojom. Sosem a szülei ellen szónokoltam, hanem amellett, hogy független felnőtt, hozzon döntéseket, álljon ki értük. Számít a vélemény e, merje mondani. Velem szemben is.

Ha nagyon szereted, megéri, ha mutat rá hajlandóságot. Ha nem, azt te látod, érzed.

2021. okt. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
10%
Azért én -a kérdező helyében- már nem nagyon ugrálnék, erősen közeledve a nyugdíjhoz.
2021. okt. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
83%
Én egy párterápiát javasolnék, csodákat tud tenni.
2021. okt. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!