Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék megtalálni valakit...

Hogy tudnék megtalálni valakit? Akár jogi uton akár másképp.

Figyelt kérdés
17 éve nem láttam egy személyt és szeretném megtalálni mivel kezdjem? a közösségi portálok ki vannak már zárva.ott soha nem találom meg.segítsetek kérlek!
2010. szept. 1. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg bármely okmányirodába bemész, ott van ilyen személy keresési szolgáltatási nyomtatvány, azt kitöltöd, kétezervalányszáz Ft-ot befizetsz és akkor állami szinten megpróbálják felkutatni.

Visszajelzést annyit kapsz, hogy sikerült-e megtalálni avagy sem és a megtalált személy óhajt-e veled kapcsolatba lépni vagy sem.

2010. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Ha nem követett el bűncselekmény és nem okozott kárt sem neked, akkor rendőrségi úton nem találod meg.

Eltűnt személyről van szó? Akkor még elkezdhetik keresni, de 17 év elég nevetségesen hangzik.


Marad a magánút! Hirdetés, pénz felajánlása, plakát, tvhirdetés.

2010. szept. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amit én írok az nem rendőrségi keresés, hanem egy polgári indíttatású teljesen járható út. Faterom is így keresi egyik volt osztálytársát.
2010. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.de aki vicet üz a 17böl az jobb ha tudja édesapamat keresem!csak nem régtöltöttem be a 18 at és nem tudom h mitt tegyek.
2010. szept. 1. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!