Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt, hogy k*rválko...

Miért hiszi azt, hogy k*rválkodok? Miért gyanúsítgat állandóan?

Figyelt kérdés

Az anyumról lenne szó. Állandóan azt hiszi, hogy nekem minden napom arról szól, hogy egy-egy fiú ágyában hempergek. (Van barátom, és nem fekszek le fűvel-fával...) Ezzel együtt mindig gyanúsítgat, hogy 'biztos terhes vagy', pedig ez az, amire mindig nagyon vigyázunk, hogy még csak véletlenül se érjen meglepetés. (tudom, hogy nincs 100%-os védelem, de azt azért csak tudnám, ha valami gond van...). De ez a téma már mindennapos nála, nyáron pl elkezdtem fogyózni, és neki az jött le hogy terhes vagyok, és azért fogyózok, hogy neki ne tűnjön fel :S vagy pl szombaton elmentünk együtt a piacra, megláttam egy vödör nagyon csábító szedret, és vettem belőle, ebből is az jött ki, hogy kívánós vagyok. Vagy pl otthon is ha bármi eszembe jut, amit megennék, akkor rögtön azzal jön hogy 'ugye nem vagy terhes?'... de már tök idegesítő... Télen odavolt külföldön, és mielőtt elment, minden nap arról beszélt, hogy nehogy arra jöjjön haza, hogy terhes vagyok... Már leültem vele, és elmondtam, hogy nem akarok gyereket (egyenlőre), hogy akármit is gondol, én vigyázok (nem úgy mint anno. ő!!!). De nem hat rá semmi. Még óvszert is vett nekem, hogy 'olcsóbb mint a gyerek', de nem érti meg, hogy ÉN IS TUDOM, tisztában vagyok vele és nem vagyok annyira felelőtlen, mint ő volt -_-'. És persze az állandó hülyeségei, hogy 'hány fiú ágyában voltál már?' és ehhez hasonló elmebeteg kérdései, amihez alapból semmi köze, meg mégis hogy képzeli, hogy ilyet kérdez tőlem, mintha egy k*rva lennék....

Nem értem, hogy velem van-e a baj, vagy vele, de nagyon utálom, és nem tudom miért csinálja ezt... Hogy beszéljek vele, mit mondjak neki, hogy abbahagyja? ~ tanácstalan vagyok (és ideges, ma is felhúzott ezzel...)

18L


2010. aug. 31. 19:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ilyenkor mindig kérdezz vissza: Anya, TE terhes vagy? Ha elindul valahová, szólj utána: Nehogy terhesen gyere haza! -stb. Talán ebből érteni fog, ha viszonzod a kis gonosz "figyelmeztetéseit"
2010. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ne magából induljon ki, mert te te vagy, és köszönöd a tanításait, megfogadtad a tanácsát és okultál a tapasztalataiból, így te nem fogsz váratlanul vagy gondatlanul teherbe esni, ellentétben vele.
2010. szept. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!