Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám miért nem értékel semmit?

Apám miért nem értékel semmit?

Figyelt kérdés

Tudom h régen nem sok értelmes dolgot csináltam de azért értelmeset is csináltam. Már van feleségem, 1-2 héten belül gyerekem, saját házam, munkám, autóm meg ami kell. De ő ezt sem értékeli. Lehet h egy nagy gyerek vagyok és hülye is:D de tudom h mit csinálok. Szerinte nem leszek sose férfi mindig csak egy szarosgyerek maradok. Szerintem az is semmi lesz neki ha felnevelem a gyereket. Pedig szerintem ez már valami. Sokak még ilyenkor is a szüleiknél élnek. Szerintetek miért nem? Vagy csak nem akarja beismerni?

29/F


2010. aug. 31. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz apáddal. Légy boldog a családoddal, és ne érdekeljen, hogy ő mennyire ismeri ezt el, vagy mennyire nem.
2010. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A apát pontosan azért ilyen, mert a kölyköt látja benned még mindig. Az én unokatestvérem apja is ilyen volt. De nem foglalkozott vele, élte az életét...Elment az apja szülinapjára, mindent szolidan csinált, de volt egy nap amikor rájött az apja, hogy ezt minek csinálja? És akkor alakult ki közöttük a normális életviszony. Szóval várj és majd megjavul a viszony köztetek.
2010. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljenek apád elvárásai. Élj boldogan.
2010. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hagyd gondoljon amit akar,te tudod,hogy mire vagy ekpe,es hogy nem csak egy szarsgyerek vagy,es ez a lenyeg
2010. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kepes*
2010. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elértél sok mindent, ne várj édesapád visszaigazolására...az enyém is ilyen. Egy kiállításomra sem jött el, egy krva illusztrációmat sem nézte meg könyvekben, újságokban:) Ő még mindig kis nyominak tart, aki küzd a hülyeségeiért. Hidd el ő is ember, van saját pokla, frusztrációi, valószínűleg ezért sem békült ki Veled.
2010. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy te vársz túl nagy elismerést általános dolgokért? Nem te vagy az első, akinek gyereke lesz, és elenyésző azok száma, akik a te korodban otthon laknak.. Talán túl sokat vársz olyanért, amit már més is elért.
2010. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Onertekeles, onbizalom! Sose mastol vard, az kell, hogy Te erezd, hogy: igen ezt En teremtettem, ez az En fiam stb.

Nagyon keves szulo dicseri a gyermeket,holott milyen jol esne neha, 1-2 szo, hogy elismerne, hogy igen gyermekem,

Ferfi lettel, le a kalappal elotted!

Nagyon sok oka lehet, de Neked kell tudni, mivel Te ismered a sajat Edesapadat.

1. Talan feltekeny a sikeredre,

2. Nem akar a szemedbe dicserni, hogy ne bizd el magad?!

/hidd el nagyon sok ilyen van!/

3. Vagy O csaladjaba annak idejen ez nem volt divat, vagy szokas, es ezeket a tulajdonsagokat vitte tovabb.


Elvezd az eletet, s legy boldog abban, amit Te megteremtettel, s adj halat a Teremtodnek, hogy segitett Neked ebben.

Tiszteld az Apadat, es neharagudj ra, hogy ilyen a szokasa, de attol fuggetlenul megis csak egy rendes ember

ismerd el!

2010. aug. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy irigy. És nem várok sokat. 29 év alatt nem volt jó neki semmi amit csináltam.
2010. aug. 31. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!