Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet rossz kedvem...

Miért nem lehet rossz kedvem vagy rossz napom, rossz hangulatom egyszer-egyszer?

Figyelt kérdés

Akarhanyszor otthon vagyok, es tegyuk fel “rosszul” keltem fel, de nem vagyok bunko senkivel, csak szimplan nem vigyorgok nonstop, egybol mindenki cseszeget otthon, hogy mi a bajom? Mit szoljak vissza az ilyen jellegu beszolasokra?:


-Huu de latszik a fejemen, hogy bajom van..


-egybol lejon az arcodon amikor valami bajod van


-milyen undor van a fejeden, szinte ijjeszto


-fuuu hogy nezel ki, annyira latszik milyen rossz kedved van


Egyszeruen nem tudok menekulni, mert ha meg felremegyek egy masik szobaba, akkor meg az jon, hogy en miert kerulom oket.


2021. szept. 15. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ismerős. Ki is írtam egy kérdést délelőtt, el lettem kb hordva csak épp normális hasznos választ nem kaptam :D kíváncsi vagyok te mit kapsz
2021. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod öszintén hogy simán csak most borusabb a kedved.
2021. szept. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Ezek neked beszólások? Csak megállapítások. Ne vedd magadra és kész.
2021. szept. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Azt meg hogy érdeki őket mi bajod van, nem cseszegetésnek hívják.
2021. szept. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán, miért kell látni rajtad, hogy rossz kedved van?

Várod-e, elvárod-e, hogy felvidítsanak, vagy csak sajnáltatni akarod megad?

.

Ha rossz kedved van ne rontsad el másét is, ha pedig lerí arcodról, örülj, hogy észreveszik. (Végülis ezért vágsz bánatos képet...)

2021. szept. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tojd le ha nem tetszik nekik. Aki mindig vigyorog az gyanús. :)

Nekem általában jó a kedvem de ha pl front jön akkor azt megérzem és nem mosolygok annyit, ilyenkor meg is mondom a kérdezőnek, hogy hulla vagyok ☺

2021. szept. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kovpet ***** válasza:
100%

"-fuuu hogy nezel ki, annyira latszik milyen rossz kedved van"


Igen és amíg nem lesz jobb kedvem, lágyszíves ne csesztessetek, hogy még rosszabb kedvem legyen. Köszönöm!

2021. szept. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%

"Nem mindegy az neked? "-szoktam visszakérdezni.

És ha jön utánam, és cseszeget, az ajtóra mutatok: "Arra el tudsz menni inet a p*cs*ba!"

De már tudják, hogy meglehetősen antiszoc vagyok, és tudják, melyik az az időtartam, vagy arckifejezés, amikor egyszerűen tilos hozzám szólni.

Ilyenkor szoktam úgy megnyilvánulni, hogy ha valaki az étkezőasztalnál épp az én helyemen ül, hogy

"Helyemről" -és mikor leültem: "kávét!"

2021. szept. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%

"Azt meg hogy érdeki őket mi bajod van, nem cseszegetésnek hívják."


Már bocs, de egyik (kérdező által idézett) kérdés sem utalt arra, hogy érdekelné a környezetét, hogy mi baja van.

Ezek igazából céltalan b...szogatások (nálunk is ez ment a "családban".)

2021. szept. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!