Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy 9-est...

Szerintetek gáz ha egy 9-est elkísérnek a szülei az évnyitóra?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 18:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem sem gáz,de vedd figyelembe,hogy sokak szerint igen.Emiatt esetleg még rosszul indítassz az osztálytársaid előtt.

Inkább menj egyedül,így talpraesettebb leszel és jobban feltalálod magad uj környezetben.

Állj mondjuk az osztálytársaidhoz,mutatkozz be,máris lesz miről beszélni:)Sok sikert!

2010. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Dymo ***** válasza:
34%
nyugi,majd anyuci elkísér :DD szerintem gáz,évnyitó amúgyis hamar megvan,és semmit nem mondanak el
2010. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%
nem gáz, de az elsőbe belekötnék mert a szülőknek van külön szülői iskola kezdés előtt, ahol mindent elmond az osztályfőnök, és a terembe ahol a gyerekek vannak nincs is keresnivalója szülőnek, de elkísérni nyugodtan lehet a gyereket.
2010. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
78%

* a szülőknek van külön szülői iskola kezdés előtt


Nálunk ilyen pl nincs. A lányom csak azt tudja melyik osztályba fog járni, se az osztályfőnök nevét, se azt, hogy hol van az osztálya nem tudjuk. Ez nálunk úgy zajlik, hogy kint állnak a gyerekek az udvaron, és az évnyitó után, mondják a neveket sorba, ki kell menni és be kell majd állni az osztályába... Elég hülye megoldás :S

2010. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
66%

Mi gáz? Nem értem ezeket az embereket. Nektek minden gáz?


Talán szégyelled a szüleidet?

2010. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
16%

Hát velem kb csak 4.-ig jöttek a szüleim évnyitóra. Oda minek? [okéoké ez általános.] Elmond az igazgató valami dumát, aztán felmegyünk és az osztályban rohadunk 4 órát, azt szarrá dumáljuk magunkat a többiekkel. Minek oda az anyám? o.O


__


Bár lehet 9.-be más, de én oda se fogom vinni szerintem anyámat. :)

2010. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
79%
Velem anya és apa is eljött. És abszolút nem gáz:)
2010. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
én mindnehova elrángatom a szüleimet, akkor is ha nem akarnak jönni :D évnyitóra is. mert szórakoztatóak, van kihez szólni stb.
2010. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
35%
szerintem ultragáz. 9.ben kéne már egy pici önállóság.
2010. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem igenis gáz. Egyrészt semmi keresnivalója ott a szülőnek, amikor a csemetéjük ismerkedik az új osztálytársakkal, nem óvodában vagyunk, ahol fogni kell a gyerkőc kezét. 2000-ben kezdtem a gimit, senkit nem kísért el szülő. Nem arról van szó, hogy az ember szégyelli a szüleit: van ahol szülőkkel jelenünk meg, van ahol nem.

Másik pedig, hogy évnyitón csak a süketelés megy, érdemi, gyakorlati dolgokról, ami a tantervvel, tanmenettel kapcsolatos, semmi nem hangzik el. Ezt szülőin mondják el.

2010. aug. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!