Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyerektartás akkor is ugyan...

A gyerektartás akkor is ugyan ugy jár ha egyetemre járok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Mármint a Te apukád fizet utánad, vagy Neked van gyereked, és a te partneredről van szó?
2010. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
A gyerektartást az állam fizeti, és igen, ameddig tanulsz addig jár.
2010. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
A gyerektartást az elhagyott szülő fizeti, és igen ugyanúgy jár, amíg tanulsz.
2010. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elnézést, nem jól értelmeztem, az első válaszolónak jogos a kérdése.
2010. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
A gyerektartás a gyereknek jár a szülőtől. Nem tudom, hogy te, aki egyetemre jársz, a gyerek vagy-e, vagy a szülő...
2010. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó: de jó is lenne, ha az állam fizetné..........Kevered a családi pótlékkal. Az nem jár felsőfokú tanulmányokat folytató gyerek után, ellentétben a gyerektartással, az ugyanis az 1. diploma megszerzéséig jár!
2010. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Közben változott, 15:22-nek szántam a választ
2010. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
a gyerektartás visszavonásig jár! Amit a szülö külön bírósági úton kérvényezhet. A növéreim után apám 28 éves korukig fizette (másik családja), mikoris anyukám megkérte, hogy ugyanmár vonja vissza, hiszen minek fizeti, ha a lányok már 8 éve dolgoznak. Azóta csak rám és húgomra fizet (egyikünk sem dolgozik), pedig férjnél vagyok és most születik hamarosan a kislányom.
2010. aug. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
legfeljebb rokontartás jár, ha az első szakmádat szerzed...
2010. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!