Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülés után 1 évvel és mi...

Szülés után 1 évvel és mi lesz a sex-el?

Figyelt kérdés
Előtte sem voltunk valami nagy lepedőzsonglörök ,de mostanra totál eltávolodtunk a vágytól .. ! Hogyan lehet ezen változtatni ?Egyébként szép harmonikus a kapcsolatunk !
2010. aug. 29. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Beszélgess erről a pároddal. Én pszichológus hallgató vagyok, ezt tudom tanácsolni. Vagy esetleg kérd ki itt neten (ha élőben nem szeretnéd) egy szexuálpszichológus véleményét. Ez nem szégyen!:)


Én beszélgetnék erről a párommal, őszintén nyílt lapokkal. Lehet, hogy ő is azt várja, hogy te közeledj hozza, hogy esetleg felhozd a témát. Gondolom, ha szép, harmonikus a kapcsolatotok, akkor feltudod hozni a témát gond nélkül. Nagyon fontosnak tartom azt, hogy ne kezeljétek tabuként a dolgot és ne gondoljátok azt, hogy ez magától fog megoldódni. tegyetek érte közösen!

Akár nézzetek együtt erotikus filmet, hátha megjön a kedvetek, vagy vigyetek változatosságot a dolgokba, tudomisén eszköz, módszer, tárgy, póz, hely stb


Ha szeretitek egymást nem kell ennél több:)

Sok sikert!

2010. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nő vagy, valahogy ezt újra meg kell éreztetni pároddal. Néha öltözz ki, változtass frizurát és menj el otthonról. Lássa meg benned újra a jó nőt, ez a fontos.
2010. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Előző jól mondja.


Nem tudom hogy milyen alakod van vagy mennyit változtál szülés óta, de járj el futni, járj fitness terembe.

A lényeg hogy úgy nézz ki hogy a férjed megkívánjon.

2010. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Hogyan lehet egyébként szép és harmonikus?

Ha nincsen meg a tűz, a szenvedély, akkor a dolog meghalt!

Megpróbálhatod feléleszteni, de szerintem meddő dolog.

2010. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kulcs: kommunikáció!!! Beszéljétek meg! Újítsatok, néha vigyétek el gyereket a nagyszülőkhöz, é legyetek kettesben. Ne csak az anyát és apát lássátok egymásban, hanem a férfit illetve a nőt is.

Tapasztalataim szerint ha egy kapcsolatban nem működik a szex, akkor az a kapcsolat meghalt. Főleg ennyi idősen. (Ez az idősekre már nem feltétlenül vonatozik persze.)

2010. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálunk sem megy minden flottul. Emlékszem gyerek mentes időben volt olyan hétvége, hogy ki sem keltünk az ágyból max enni, de a konyhában is...

Most jó ha havi egy megvan, én teljesen placc vagyok. Rengeteg erőm elmegy a kicsire, mellé még a háztartás, és még a megjelenés is... Párom feszültebb a munka miatt, néha neki sincs kedve. Viszont amikor egyszerre jön ránk, akkor ott az ágy is remeg:)


Megbeszéltük, látja rajtam, tudja, vár, és én is várok magamra.

Külső változások: nem relevánsak, ha valakit szeretek, akkor szeretem plusz kilókkal, izzadtan... Ha magadat elfogadod legyél csonti vagy bálna, akkor máris megvan az a kisugárzás, amitől jól nézel ki, és a párodnak is tetszel. Heidi klum is ha befordulna, hogy nézek ki jelleggel, elhiszed, hogy nem lenne a címlapon, meg nem lenne 4gyereke?

2010. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs az offért,de én irigyellek.Nálunk jó a szex,de sokat veszekszünk.Hidd el,szívesen cserélnék veled.
2010. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És használd a fantáziád:) jelmez kölcsönző honlapján volt egy 18+rész, azt gondolná az ember jelmez, frászt... vibrik és társaik, na néztem is... és elkalandoztam, aznap este maszírozás suttogás és ment is:)
2010. szept. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1 évig nem volt semmi???Hogy lehet bírni???Ha nincs akkor nem lehet harmonikus a kapcsolatoto hacsak máshol meg nem kapja a párod mert akkor érthető ki van elégítve és nyugodt.Egy csúnya nővel is lehet jó a szex ha valaki szereti a másikat akkor nem kötelező mindig nádszálnak lenni és sminkelni.

Sokat kell beszélgetni és kezdeményezni kell hogy legyen egymásra időtök.

2010. szept. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szülés után amikor először szabad volt nagy lendülettel újra kezdtük, de nem volt vmi jó, így most 1 évvel a szülés után, hát leült a dolog. Nagyon figyeltem a szülés után, hogy ilyen téren ne távolodjunk el egymástól, de a láng kialudt. Dumálhatunk róla, meg minden, én nem is híztam el, de ebből már nálunk nem lesz főnixmadár.
2010. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!