Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet bizonyítani az...

Hogyan lehet bizonyítani az élettársi viszonyt? (lent)

Figyelt kérdés
az a helyzet,hogy bnőmmel közös albiba költözünk majd,és ott közösen fizetjük az albérletet egyértelműen.kérdésem az,hogy valahogy lehet bizonyítani,hogy élettársak vagyunk?hogy miért lenne ez jó nekem?egyetemen ez után is kapnél szoctámot,és azért ha lehet,akkor kérek is.azt nem tudom,hogy ideiglenes lakcímünk közös,az is elég?mert egy albira nem fogom az állandó lakcímemet beiratni
2010. aug. 29. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
szia! egyszerűbb, ha bemész a hivatalba, vagy megkérdezed telefonon, ott tuti biztosat mondanak. szerintem amúgy kell egy aláírás a barátnődtől, hogy tényleg együtt laktok, meg azt is el tudom képzelni, hogy csak bizonyos idő után lehet majd titeket "élettársaknak" nevezni.
2010. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az ideiglenes lakcímnek elégnek kell lennie
2010. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát mivel van olyan,hogy élettársi szerződés,amit a két embernek meg asszem tanuknak is alá kell írniuk,lakcímet választanak... és ez után hivatalosan élettársak lettek,ezért máskülönben nem tudod bizonyítani,gondolom erre találták ki.
2010. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!