Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya miért nem akar magánka...

Anya miért nem akar magánka venni semmit?

Figyelt kérdés

ha arra kerül a sór még ha könyörgök is nem vesz magának semmit pedig én ha mondaná lemondanák dolgokról..rádaásul szinte midnig márkásat vásárlunk.

És néha összeveszünk akkor az kerül fel,hogy önző vagyok.

Nemértem:(


2010. aug. 29. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó neked.

Itt meg anyám vesz állandóan magának mindent.

Ha meg én akarok valamit akkor azt mondja hogy nem ér annyit...

De bezzeg amikor ő vett 8000Ft-os papucsot az megért annyit...

Meg mindig azt mondja hogy minek nézem meg a ruhákat ha úgy sem veszek semmit...

Ő meg mindent megnéz midig.

Rohadt idegesítő.

2010. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Van mit felvennie? csinosan öltözik? Ha ez még meg van addig ne idegesítsen. Lehet h te mindig akarnál venni vmit. de ő lehet nem.
2010. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A szülők ilyenek előszőr mindent megvesznek a gyereknek és csak utána maguknak ha lehet.
2010. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Anya se szokott venni magának semmit, csak nagyon ritkán, ha valamire épp szüksége van. Én is márkás cuccokat hordok, Anya is, megtehetné, hogy minden alkalommal vásároljon, amikor én is, de csak ritkán szokott.
2010. aug. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám is ilyen, ezt tesómmal úgy oldottuk meg hogy ünnepekre minél drágábbakat veszünk neki! Kisebb korunkban nem tudtunk, de én mindig rakok rá félre ösztöndíjból, tesóm meg dolgozik. Együtt kb. 50ezerért szoktunk neki adni, gyszer ékszert, egyszer ruhát, vagy konyhai cuccot..
2010. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem ilyen. Az elején ez nagyon zavart, de már nem csinálok gondot belőle. Vannak ruhák, amik nagyon tetszenek neki, de ő annyit nem adna egy ruhadarabért, pedig megtehetnénk. Aztán hetekig csak sóvárog, hogy milyen jó lenne. Mindent megpróbáltatok vele, aztán amint lesz pénzem, elmegyek és megveszem neki a megfelelő méretet. Hülyén hangzik, de nálunk ez vált be.
2010. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj nálunk is ez van :/

Van sok pénzünk, ő is vehetne fel itthonra is márkás cuccokat, de nem, kimegyünk neki vásárolni félévente a piacra...

"Elmenős" ruhája csak 2-3 db felső, 1 farmer van (szezononként)

Pedig biztos jobban érezné magát, ha itthon nem a lukas cuccaiban lenne...


15/L

2010. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

xDD utolsó szerintem mi sorstársak vagyunk, csak én fiú 15 vagyok :D anya sose vesz magának semmit csak ha rákényszeríti apa. xd szal nem csodálkozok ezeken a válaszokon... :)

15/f

2010. aug. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

18:10 vagyok

Apa nem tudja ráerőltetni anyára.. :D Csak akkor vesz, ha megyünk rokonokhoz, mert hát ott "menőzni kell" -.- Érdekes család amúgy :DD


15/L

2010. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
ha te veszel neki vmit, aminek tudod, h vágyik igazából, akkor mit csinál?
2010. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!