Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan vki akinek már...

Van itt olyan vki akinek már tinédzser kora óta megvan a barátja/férje? (mondjuk úgy 15 éves kortól)

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen a kapcsolatotok? És hogy voltak e megcsalások, szakítások?
2010. aug. 29. 17:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

63 %-tól

a nő 42 éves a férfi szintén

2010. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én 18 éves korom óta együtt vok a férjemmel,most 30 éves vagyok.6 éve vunk házasok.Volt különlét,veszekedés,mert azért egy időben úgy éreztem h nem éltem eleget.Mikor láttam,h más férfi milyen,visszatértem hozzá,s akkor becsültem igazán az értékeit.Vettünk egy lakást,és most 10 hós ikreink vannak.Bárhogy van is,veszekszünk,meg gondjaink vannak,sosem tudnánk mással élni..annyira egymáshoz vagyunk nőlve,ha elkezd egy mondatot,én befejezem.
2010. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Igaz még nem sok idő telt el nekünk, de én 16éves korom óta kapcsolatba vagyok,szakítás után jött a következő barátom rá egy hónapra 17éves voltam ő24 mára 20 múltam ő 27-et tölti mindjárt!Együtt élünk és közösen tervezzük a jövőt
2010. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

17 éves korom óta vagyok a párommal, év elején leszek 27 éves, szóval lassan 10 éve. 8 éve együtt élünk, van egy 15 hónapos fiunk, megcsalások, szakítások, mosolyszünet nem volt.


Most egy picit talán elhidegültünk, és úgy érzem a megváltozott élethelyzetünk okozza ezt, már nem csak ketten vagyunk, hanem hárman és ezt szokni kell. De ettől függetlenül jó Apa és jó "férj" is, csak mostanában összezörrenünk olyan butaságokon is, amiken eddig nevettünk.

2010. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A barátom szülei: anyuka 17,apuka 20 volt amikor megismerkedtek, rá 1 évre összeházasodtak, immáron 28 éve! Nagyon szép pár, és máig olyan aranyosan szeretik egymást és szépen beszélnek egymáshoz,nekem ők a példa=)

Anyukám szülei: mama 15, papa 23 volt (1 év + -). Papám 60 éves korában bányabeomlásba halt meg, mamám most 80 éves és hála az égnek semmi komoly baja nincs,az öregségen kívül. 20 éve az állataival él(mi nem messze lakunk tőle) és máig csupa tisztelettel és szeretettel beszél a papáról, pedig az ő házasságuk nem volt fényes és szeretettel teli(szegénység miatt).


Csak tanulságnak írom le,de a mamám szinte mindig amikor a barátommal lát elmondja,hogy mennyire becsüljük meg egymást,a veszekedéseket túl kell lépni, mert ő is utólag jött rá,hogy a veszekedések ellenére is mennyire szerette/szereti a papát...de ugye erre későn jött rá,amikor már nem volt kit megölelni.

2010. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
16 voltam, a párom 21. Most én 24, ő lassan 30, van egy 2,5 éves fiunk. Ráadásul majdnem 3 évig 300 km-re éltünk egymástól. 8 éve vagyunk együtt, 4 éve esküdtünk. :)
2010. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy ilyen sokan válaszoltatok a kérdésemre:) Örülök, hogy ilyen boldog kapcsolatokról írtatok:)

Én és a párom 4 és fél éve vagyunk együtt. Én 15 voltam, Ő pedig 18:) Remélem mi is ilyen sokáig boldogok leszünk mint ti/szüleitek vagy satöbbi:D

2010. aug. 30. 16:56
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

15 éves voltam, mikor összejöttünk, 16, mikor elvette a szüzességem, 26, mikor megszületett a kisfiunk, 29, mikor a kislányunk, 34, mikor a másik kislányunk, és 45, mikor a 30. évünket ünnepeltük együtt :)

talán már nincs a szenvedélyes lángolás köztünk, de még mindig ő az egyetlen, legférfibb férfi az életemben. Szeretem, és szeretni fogom, amíg el nem földelnek engem.

46/N

2010. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
utolsó: szívből gratulálok nektek!
2010. szept. 1. 17:46
 20/20 anonim ***** válasza:
17:42 ez nekem is nagyon tetszett, remélem még sokáig így is maradtok!
2010. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!