Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan vki akinek már...

Van itt olyan vki akinek már tinédzser kora óta megvan a barátja/férje? (mondjuk úgy 15 éves kortól)

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen a kapcsolatotok? És hogy voltak e megcsalások, szakítások?
2010. aug. 29. 17:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim. =) 16/18 éves koruk óta házasok, kapcsolatuk nagyon jó, megcsalások, szakítások nem voltak. 21 éves házasok =)
2010. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm és a férje 16 éves koruk óta együtt vannak (most 28 évesek) és már van két gyerekük. a kapcsolatuk alatt eddig nem volt sem megcsalás, sem szakítás. persze ők is veszekednek, de 12 éve már együtt vannak. :)
2010. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

én és a barátom. én 14 éves voltam amikor összejöttünk, ő pedig 17. volt megcsalás, de szerencsére túl lettünk rajta. kisebb veszekedések is vannak, de hol nincsenek :)

most vagyok én 20, ő 23.

2010. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

17 éves korom óta megvan, most 31 vagyok

amikor 25 lettem, volt egy 2 éves mosolyszünet, sokat veszekedtünk és szétmentünk, elhidegültünk egymástól. A 2 év alatt én is ismerkedtem, ő is, de egyikünk sem boldogult és újra egymásra találtunk. Nyáron összeházasodtunk és nemsokára születik a gyerekünk :)

2010. aug. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőm 13 éves kora óta, tehát 10 éve van együtt a barátjával... Nem csaltál meg egymást soha, de barátnőm most kezdett el gondolkodni azon hogy honnan tudhatja h ő az igazi, ha nem is ismert mást... Nem tudja hogy szerelmes-e vagy csak barátként szereti, mert mást nem ismert.
2010. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A szüleim is :) Anyu 15 volt, apu 17 éves, most 40-esek, és itt vagyok én az idősebbik lányuk, 21 múltam, a húgom 18 éves. Jól megvannak, sosem volt semmi olyan, ami manapság eléggé gyakori.
2010. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én 16 voltam mikor megismertem a páromat, most 2o vagyok. A párom akkor 17 volt, most lesz 21.

Együtt éltük át a legnagyobb gimis élményeket és nem csak. távkapcsolatba kezdtünk egyetem miatt, már több mint egy éve. Számomra, vagy inkább számunkra sosem volt kérdés a megcsalás. Szerintem egy intelligens ember nem csal meg egy másikat. Ha szereted a párodat akkor nem csalod meg, hiszen nem vagyunk állatok, éppen ezért hogy tudjuk türtőztetni magunkat. A szakítással kapcsolatban, hát volt párszor hogy a fejéhez vágtam, de az csak hirtelen felindulás volt és még úgymond "gyermekek" voltunk...mostanában nem szoktam:D :)

A mai napig is nagyon-nagyon szeretem, és bízom benne, hogy egy napon kimondhatom azt a bizonyos IGEN-t az oldalán:)

2010. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Igen. Anyuék :)

Anya 16, apa 17 volt. Most apa 56, anya 55. :)

2010. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

16 (L) éves voltam (remélem azért beleférek :) ), amikor a 22 éves barátommal összejöttem. Most 20 vagyok (pár hét és 21), ő nemrég óta 27.

Nagyon jó a kapcsolatunk, megcsalás nem volt, szakítás nem volt.

Az igaziban nem hiszek, mindenben tökéletes ember nem létezik, ennél jobbat meg el sem tudok képzelni.

2010. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A barátnőm és a férje, még gimiben ismerték meg egymást, aztán 21 éves korukban összeházasodtak, lett két gyerekük.

Elég szépen éltek, egy rövid időszak alatt, amíg a férfi is kijárta a főiskolát veszekedtek. A nő nem hagyta tanulni, szerette volna, ha a férfi is foglalkozik a gyerekekkel, így azonban nem lehetett levizsgázni.

Ettől eltekintve, meg a pár éve tartó kisebb-nagyobb anyagi problémáktól, szépen élnek.

2010. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!