Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak az anyja is turkál a...

Másnak az anyja is turkál a szobában?

Figyelt kérdés
Nekem egyfolytába, szekrényemből kidobja a ruháimat hogy csináljak rendet, aztán a fiókjaimba is turkál, kiveszi a naplómat és elolvassa. Aztán ma is talált kotont, aztán kérdőre vont hogy ugye még nem..? Elegem van belőle Köszönöm a válaszokat 17L
2010. aug. 29. 15:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Az én anyám annyit ért el ezzel a kutatósdival, hogy soha többé nem mondtam el neki semmit a magánéletemről. Pont, amikor megnyíltam volna felé és már beszélgettem volna fiúügyekről is, akkor jöttem rá, hogy olvasgatja a naplómat. Soha nem bocsájtottam meg neki.

Kolléganőm úgy tartja, hogy a gyereknek is kell intim szféra, ezért soha nem turkál a fia holmijában. Még a hivatalos leveleit se bontja fel. A srác olyan dolgokat megbeszél az anyjával, amit még szerintem fiatalok sem beszélnek meg egymással.

2010. aug. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ezt csinálta nekem is,aztán csak maga alatt vágta a fát,mert elkezdtem elhordani a cuccomat a barátomhoz,egy idő után már minden ott volt,így oda is költöztem,20 évesen...egyébként nagyon jóban vagyunk,majdnem mindne nap találkozunk,de jobb így..
2010. aug. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

De még mennyire... önállóan nekiáll rendet rakni (és nem azért, mert nálam akkora disznóól lenne, csak nem tetszik neki, hogy a tolltartón kívül van más is az asztalon, meg ilyenek :S), kihajigál olyan dolgokat, amik szte szemetek, mert "az csak egy darab papír", amikor nekem fontos... belenéz fiókba, szekrénybe... amikor olyanja van, még a leveleimet meg az e-mailjeimet is elolvassa (és nem én árultam el neki a jelszót... ... ...).


De már megszoktam. Azóta amik "nem publikusak", azokat azokba a fenti szekrényekbe rakom, amiket nem szokott átkutatni :D.

2010. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nálam is dettó, de inkább csak a rendere utaznak, de inkább apám. Ha bent hagyom a fürdőszobába a ruháimat, bevágja a szoba közepébe. Vagy ha vmi ruhát behajtok a szekrény aljába(amit már nem használok), kidobja onnan, mondván, nem ott van a helye. (de már máshova nem fér). Én meg azzal a lendülettel, visszadobom a szekrény aljába:) meg ez az állandó hajtogatni való, ha leveszed a cuccos hajtsd be a szekrénybe:) Sajnálom, ezt nem veszi be az agyam:)3naponta úgy is elrakom, de nem az nap:) nekem is van dolgom:) általában ami nem tetszik neki, és bedobálja a szobámba,mindent a szekrény aljába dobálok:D a múltkor nagytakarításban voltam a szekrény alján:D és találtam egy 10000 ezrest:) Előnyök vannak:) Amúgy hála, magánéleti szférába nem kukucskálnak be:) már 13 éve írok naplót:) De nem vettem észre, hogy elolvasták volna. Szerintem vagy tisztelik, vagy szerintük, úgy is baromságokat írok bele:D 23L
2010. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁ nekem van egy jó ötletem mindenkinek ajánlom akinek ilyen "mindenlében kanál" anyja van:

Vegyetek egy új naplót és írjátok ezt bele:

"Kedves naplóm!

Drága jó édesanyám rendszeresen kutat a cuccaim között,ezért már nem bízok meg benne úgy mint régen.Ha így folytatja sokkal hamarabb fogok elmenni innen mint terveztem. Jobban megbíznék benne ha abbahagyná ezt a viselkedést, mert nekem is kell magánélet és ha valami problémám lenne úgy is vele beszélném meg,de ha ezt nem hagyja abba akkor nem fogok neki elmondani semmit."

Nem muszály pont ezt írni, írhattok valami más csöpögős marhaságot is.(A lényeg hogy az anyukák elgondolkozzanak rajta hogy nem jó amit csinálnak.)

Aztán tegyétek a naplót olyan helyre ahol megtalálják és reménykedjetek. De ha nem válik be akkor panaszkodjátok tele a naplót.

2010. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

az én anyám is hasonló. Facebookomat, msnemet olvassa, zsebeimet átnézni, ha gumit talál kiabál velem, de ami ennél is rosszabb, hogy amikor a barátnőmmel szexeltünk(közben jött haza anyám és nem vettük észre) bejött a szobámba és ojan kiabálást levert h szerintem az egész falu hallotta(emiatt dobott is a csaj:'( ) de tanultam belőle: soha többet nem szexelek otthon.

15/F

2011. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Remélem azóta már megoldódott a helyzet! :)
2012. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!