Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak az anyja is turkál a...

Másnak az anyja is turkál a szobában?

Figyelt kérdés
Nekem egyfolytába, szekrényemből kidobja a ruháimat hogy csináljak rendet, aztán a fiókjaimba is turkál, kiveszi a naplómat és elolvassa. Aztán ma is talált kotont, aztán kérdőre vont hogy ugye még nem..? Elegem van belőle Köszönöm a válaszokat 17L
2010. aug. 29. 15:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem is turkál, gépen az összes mappámat megnézi ha 2percre kimegyek wcre akkor nyilván nem lépek ki semmiből, gyorsan berohan és elolvassa facebook-omat meg mindenemet. Ezért konkrétan 1 napig azon ügyködtem csak, hogy minden létező dolgot jelszóval lehessen csak megnyitni. Szobámon nincs zár, olyan ajtótrakattak amin ablak van. hogy be lehessen látni és még sötétítőt se rakhatok. Húgom naplómat olvasta párszor, de ő is végig csinálja ugyanazt mint anyám. Mindig bejárkálnak a szobámba nyitva hagyják az ajtót összes cuccomat felveszik aztán csomót tönkretesznek. és még sorolhatnám...már megszoktam
2010. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
68%

Nekem sose szólt a széjjelség miatt. Bár engem tudatosan zavar az ha 3napnál tovább elhúzódik 1porszívózás. Úgyhogy én magam megcsinálom. A ruháim 1 széken vannak amiket használok Az öltönyöm meg a kabátaim vannak csak a szekrényben.

18/F

2010. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
2010. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt csinálja. általában akkor amikor nem vagyok otthon, mert hát ugyebár van kulcsom a saját szobámhoz, de bezárni azt apám meg anyám se engedi! nekem az egész família oda jár... beülnek tv-ni, kajálni..nem mintha ezeket máshol nem tudnák megcsinálni! és felforgatnak mindent.. anyám meg még a szekrényemben is turkál..és kiveszi a szerinte nem oda illő ruhákat és csinos rózsaszín rucikat hajt be a helyére.. mellékesen közlöm, h utálom az ilyen ruhákat!.. és régen hosszú évekig vezettem naplót, nos az egész család azon csámcsogott!..

szóval, nem vagy egyedül!

2010. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Én megőrültem vna ha ilyen lett volna. Sosem turkált a cuccaim között, a naplomat se olvasta el még akkor se ha látta h ott van, tiszteleben tartotta h van magánéletem. a szobámba beszokott jönni de csak akkor ha én is bent vagyok, ha a barátommal vagyok itt egyértleműen nem jön be, csak kopog és ha aztmondom jöhet akkor bejön. de egyébkétn nem zaklat, ő se szereti ha más a dolgait piszkálja vagy hozzányulnak ahhoz a ami az övé. szerintem ez illetlenség anyukádtól..
2010. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Te nagyon erős lány vagy!! Ha rájönnék hogy ilyet csinálnak a szüleim én teljesen kikészülnék. De komolyan olyan hangzavart csinálnék hogy azt megemlegetnék. És kb. 1hétig nem szólnék hozzájuk. És elveszteném a teljes bizalmat irántuk, de szerencsére eddig nem volt szerencséjük megízlelni a haragomat. Amúgy beszélj vele és próbáld meg megtudni hogy miért csinálja ezt? És hogy inkább tőled kérdezzen és ne a szekrényedet, fiókjaidat rámolja ki.
2010. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Írj inkább blogot, azt el is tudod rejteni, így csak Te olvashatod, de írhatsz nyíltan is blogot, a napló már a múlté. És ha tudod, zárd a szobád ajtaját!
2010. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Szia, ez tényleg durva! Szerintem próbáld megbeszélni vele, hogy neked is jár egy kis magánélet!! Ha nem megy akkor menj be te is a szobájába és turkálj a cuccai közt. A kulcsot hova rakta? Nem tudnál mondjuk másoltatni 1et? (ha más szobának is ugyan az a kulcsa?) Amúgy én új naplót kezdenék és a régibe meg beleírnám hogy nem olvasson bele. Az újat persze eldugnám valahova az óvszerrel és a többi személyes tárggyal együtt
2010. aug. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
En mar 24 vagyok, es evek ota nem lakom otthon, de az en anyucim is allandoan kutatott a cuccaim kozott.Igy jott ra arra is, hogy nem vagyok mar szuz, mert megtalalta a gyogyszeremet:-)Meg meg sok minden masra is.volt olyan, hogy irtam neki kis uzeneteket, hogy ne kutasson, aztan beraktam oket a szekrenyembe...biztos megtalalta oket, de nem mondta soha:-)
2010. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, tok sokat nevettem amugy a kommenteken, jo latni, hogy nem csak en voltam ilyen szerencsetlen:-)
2010. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!