Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hany evesen koltoztetek el...

Nyuxipok kérdése:

Hany evesen koltoztetek el otthonrol?

Figyelt kérdés
Alberletbe koltoztetek?Mennyit fizettek(ugy osszesen)?Es akik 16-19 evesen koltoztek el otthonrol a szulok mit szoltak hozza?A parotok dolgozott vagy mind a ketten?Mennyibol kell megeljetek?A szulok segitettek?
2010. aug. 29. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

18 évesen. Külföldre a párommal, aki akkor már 2 éve a kedvesem volt.


Találtunk munkát, így közösen fizettünk.

2010. aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
18 evesen, 2 ev bentlakas, azota albelet. Szuleim segitettek, egyetemeztem, aztan mostmar dolgozok es probalom megoldani hogy ne aldozzanak ram tobb penzt.
2010. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen akkori párommal, albérletbe költöztünk. Ő is és én is dolgoztunk, szülők nem ngayon tudtak segíteni, átlagkeresetünk volt - igazán nem mentünk semmire, úgy értem nem haladtunk anyagilag, de jól megvoltunk, s voltak terveink, amik hajtottak bennünket. 2 év együttélés után szakítottunk, azóta 3 éve otthon lakom, lassan ismét költözök a jelenlegi párommal(remélhetőleg véglegesen :) ), és úgy érzem most sokkal nehezebb lesz elhagyni a szülői házat...
2010. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
még nem voltam 16 sem,párommal költöztünk albiba.szüleim elől menekültem. azóta is jól megvagyunk. nekem alkalmi munka néha van,párom két helyen dolgozik. 17L+29F
2010. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23 éves voltam, mikor összeházasodtunk. Akkor költöztem el a közös házunkba. Mindketten dolgoztunk már, bár én még csak egy éve.
2010. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19 évesen, albérletbe, egyetemre fogok járni, szóval mindent a szüleim fizetnek, a bérleti díj rezsivel együtt havi 40-50 ezer körül van.
2010. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26 éves leszek, de még nem állok úgy anyagilag, hogy el tudjak költözni (albérletben nem tudnék takarékoskodni). Nekem nincs párom, aki kipótolná a szükséges költségeket (és nem vagyok válogatós, csak egy kapcsolathoz szerelem is kell nem csakúgy bumm belevágni). A szüleim albérlethez nem, saját lakáshoz valamennyi önerőt tudnak segíteni, de ahhoz még hitel is kelleni fog, hitelhez kell fix munkahely (na azzal hadilábon állok - túlképzett, alulképzett, táppénzre mertem menni betegen, vagy épp be se jelentettek és utólag derült ki, vagy épp a minimálbér töredékéért dolgoztattak-, de nemsokára meglesz a diplomám, azzal már talán könnyebb lesz).
2010. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
20 évesen költöztem el otthonról. Saját lakásba.
2010. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18 évesen, egyetemre mentem, albérletbe költöztem. Szülők fizetik...
2010. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19 voltam, amikor elköltöztem otthonról. (Saját lakásba.) Egyedül laktam 2 évig, aztán megismertem a férjemet, és 1 hónap után ide is költözött. Azóta lényegesen egyszerűbb anyagilag, előtte előfordult, hogy anyukám besegített kicsit.
2010. aug. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!