Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érhetném el a kivizsgálta...

Hogy érhetném el a kivizsgáltatását egy szakemberrel?

Figyelt kérdés
Most annyira nem mennék bele a részletekbe, a lényeg, hogy az anyám elég nagy valószínűséggel narcisztikus személyiségzavaros. Van bármi mód arra, hogy egy szakemberrel elbeszélgessen, kivizsgálják, ha ő biztosan nem akarná és ellenkezne? Illetve egy válópert mennyire befolyásol, ha az egyik illetőről kiderülne, hogy komoly mentális betegséggel küzd? (amivel talán a hazugságait is le lehetne leplezni)

2021. aug. 8. 00:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

Legjobb ha mielőbb elválik tőle apukád és elköltözik de már ha most elköltözne az volna a legjobb ha megtudja oldani.Tudom tudom hogy nyilván ő finanszírozta nagyrészt a ház felépítését és berendezését de tönkre fog menni addigra még jobban mire kimondják a válást és főleg hogy szívproblémái vannak méginkább nyugalomra volna szüksége mert nehogy a sok stressz megártson neki.Így nem tudná random ráhívni a rendőröket sem és nem tudná tovább terjeszteni a hazugságait sem hogy bántalmazza mivel nem is lakna ott,ennyi.Hogy lett anyád nevén a ház?Ne haragudj de apádnak nem volt sok esze mikor ebbe belement.Mostmár mindegy.Lezajlik a válás és utána kerüljétek mint az ebolásokat pfff

Anyád nem normális így a leírás alapján.Mindig ilyen volt vagy az évek alatt lett ilyen?

2021. aug. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%

Házasságban vett/épített ingatlan teljesen mindegy, hogy kinek a nevén van, az közös szerzeménynek számít.

Kivéve, ha az az egyikük különvagyonából (örökség, ajándék, házasság előtt spórolt pénz) épült.

Egyébként ha anyád konkrétan elmebeteg lenne - de nem az! - akkor sem lehetne kisemmizni, hanem ugyanúgy járna neki mindenből az őt megillető rész, legfeljebb a gondnoka kezelné a gyámhatóság felügyeletével.


Te meg jobban tennéd, ha kimaradnál a szüleid bugyiügyeiből, mert 2 ember szexuális élete csak rájuk tartozik. Ha anyád félrekefélt annak is nyilván oka van. Ha viszont csak simán qrva, az is apád dolga, nem a tiéd!

2021. aug. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
Hogy itt minden kölyök pszichiáter, és mind nárcisztikusnak diagnosztizálja az anyját...
2021. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
"Mindenképp elválnak, a vagyonmegosztással kapcsolatban vannak gondok, mert az ő nevén van a ház" Ja, hogy ürügy kell az anyád kisemmizésére.
2021. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
29%
Megjött a két állandó nárcisztikus troll...
2021. aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Kicsit félreértett itt valamit néhány ember, pláne nem a kérdésre válaszolt, anyám akarja kisemmizni apám, illetve anno nagyon régen az örökségéből valamennyi pénzt beleadott az első ház építésébe. Azért lett az ő nevén a ház, mert apukám vállalkozó és ha bármi gond adódik, kirakhatnának minket onnan, ha az ő nevén is lenne :)

Nem a "bugyiügyeikbe" mászok, Mr. Okostojás, kicsit nehéz úgy kimaradni ebből, hogy több évig hallgattam a veszekedésüket, ordibálásukat, anyám beavatott mindenbe és nem mondhattam el apámnak, mert megfenyegetett. És itt nem félredugásról volt szó, konkrétan új életet kezdett egy másik csávóval vagy négy éve, amit 3(!) évig titkolt. Közös lakásuk van, ismeri a csávó egész családját, engem is bemutatott neki, számtalanszor találkoznom kellett vele, tűrni az egészet és végignézni, ahogy apámmal és azzal a csávóval is elhiteti, hogy semmi köze a másik félhez. De igazad van, én ebből maradjak ki :) Áruld már el hogy hogyan?

2021. aug. 8. 15:14
 17/17 anonim ***** válasza:
33%

Hát az én férjemnek csak feltűnne, hogy 4 éve mással élek, közös ingatlant vettem azzal és tőle függetlenül "új életet" kezdtem.


És rólad:

Nem tudom mennyi idős vagy, de engem nem tudott volna egyik szülőm sem cipelni a szeretőjéhez, míg nincsenek elválva. Fenyegethetett volna akármivel.

Na mindegy, fura egy "család" vagytok!


Ja és ha anyád betette a házba az örökségét is, akkor az a rész eleve kizárólag az övé és csak a maradék feleződik, mivel házasság alatt vették/építették.


És hiába jogászkodtok a minden szempontból ütődött apáddal, bárki nevén van a ház, az közös szerzemény, tehát ha úgy hozta volna a sors, akkor vágtak volna ki benneteket csapatostól, mint a taknyot.

2021. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!