Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy egy pár évek...

Van olyan hogy egy pár évek után egymásra talál? Hisztek ebben?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Még úgy hét éve megismerkedtem valakivel, sokáig nagyon sokat beszélgettünk, egymás lelki társai voltunk. Egyszer csak eltűnt. Most, hat év után egy véletlen folyamán újra egymásra találtunk. A dolog pikantériája, hogy SOHA nem találkoztunk, és az utóbbi két évben nap, mint nap egy intézményben, egy előadóban tengettük napjainkat... És csak most "találkoztunk" (amúgy is fogunk) újra.

Nos, ez nem párkapcsolat, és nem úgy igaziból találtunk egymásra, de mivel ilyesmi előfordult, én azt mondom, ez után bármi megtörténhet.

Tehát a kérdésedre a válasz, azt gondolom, igen lehetséges ilyesmi.

2010. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem. Én most kerülök a 9 évvel ezelőtti "nagy szerelmemmel" egy munkahelyre. De rossz vége lett a kapcsolatunknak, szóval kerülni fogom.
2010. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kb. két hete újra láttam azt a személyt,akivel régen viszonyom volt.Tegnap újra találkoztunk,és ez az egész teljesen véletlen volt,egyikünk sem tudott semmit a másikról,aztán váratlanul egy munkahelyen kötöttünk ki.Szóval ezek után hiszek benne...
2010. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, nálam is volt ilyen, de ettől még nincs rá biztosíték, hogy jó vége lesz.. Én pl. nagyon-nagyon megbántam.
2010. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nekünk ez csak néhány hónap volt, de nagyon örülök neki, mert újra együtt vagyunk, immáron boldogabbak vagyunk, mint bármikor máskor.
2010. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!