Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Valaki írna...

Mit kéne tennem? Valaki írna véleményt?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a férjemet DE sajnos félelmeim vannak.

Kisbabát várunk,tök jó most minden...De mi van ha mégsem?

Az a gondom hogy sokat csalt 1-2évvel ezelött.

Külön laktunk és tudom hogy mit művelt csajokkal...

Falta őket,de azért nem szakított volna velem hogy mást akar...így volt a legjobb neki...:S

Elég "csajozós" természet ezek szerint.

Mi van ha most is folytatja a dolgait?

Elbizonytalanodtam...

Múltkor anyja telefonjára jött egy sms hogy hol vagy mert én itt,de látom mégsem jössz...És mikor kérdeztem,azt mondta biztos téves,de közben ő elkéregette mindig a telefont...Aztán mondom akkor rácsörgök a számra...nah több sem kellett pillanatok alatt eltűnt az a szám.

Kezdek félni...

Mit tegyek???


2010. aug. 28. 14:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%

Sajnálom, hogy ezt írom. De tényleg elég buta vagy.

Az ilyen nőket sosem értem meg, hogy miért vállalnak egy ilyen f.sznak gyereket??Egyáltalán minek maradtál vele még most is, és még egy baba...?oO Ha megcsalt 1x is azonnal kellett volna szakítanotok!

De most már mindegy...

Magad alá vágtad a fejszét! Az ilyennek sosem fog benőni a feje lágya! Vagy ha igen az sem most lesz, majd csak később...

De azért reménykedjünk. :/ Annak ellenére, hogy ilyen baromságot csináltál sajnálom a helyzetedet. Remélem minden jobbra fordul Neked!

2010. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%
Téged nagyon táver az a férfi.Most is csal,csakhogy tudd,BIZTOS VAGYOK BENNE!
2010. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%
minek mentél hozzá egy ilyen emberhez?arra ne várj h változik,mert nem fog.
2010. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%
De most komolyan, mennyi eszed van neked? Megcsal, vele maradsz, és még teherbe is esel? Atyaisten.. Szegény gyerek, esélye sem lesz normális emberré válni.
2010. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező homokba dugta a fejét :S Tipikus reakcióó....
2010. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
61%

Hülye vagy és felelőtlen, sőt egy önző dög.

Egy eleve szarfos kapcsolatba most még bele is szülsz egy kisbabát....hadd gratuláljak.

2010. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak azt tudom mondani,hogy az emberi hülyeség határtalan.
2010. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%
Ezt nem hiszem el hogy lehet valaki ennyire... áhh haggyuk..
2010. aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát az egyetlen dolog amit tehetsz, hogy visszaforgatod az időt. Hogy lehettél ennyire ennyire ennyire hülye, hogy feleségül mentél, sőt gyereket szülsz ENNEK???????? Az anyja telefonján nyilvánvalóan a legújabb szeretőjét érte el. Ha ezt nem akarod észrevenni, akkor ostoba vagy. Megcsalt régen, és most is. Ez van. Nagyon buta voltál. Mit tegyél? Válj el!


21/L

2010. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Viszont azt nem értem hogy miért vannak lepontozva a válaszok...Merthogy aki jól látja a helyzetet az biztos nem menne egy ilyen pasihoz férjhez, de mégcsak gyereket se szülnék neki...

Kicsit ,Kérdező jobban átgondolhattad volna a dolgokat még mielőtt belementél volna a dolgokba.

Ha a pasim megcsalt volna legalább egyszer is tuti, hogy nem maradtam volna vele páros lábbal rúgtam volna ki...

Nem hogy még gyereket szülni ,egy ilyen alaknak...

Ha most ilyen kevés esély van arra, hogy megváltozik. Sőt lehet , hogy mégcsak rosszabb lesz ha megszületik a gyerek. Hogy mit tehetsz? Leülsz vele beszélgetni, vagy elvállsz tőle kész ennyi. Fájdalmas a valóság tudom, de tenni kell ellene mégmielőtt jobban beburkolod magad a hazugságokba!-Előbb kellett volna gondolkodod! MIndenki hibázik, Te is hibáztál, TANULJ belőle! Ne kövesd el mégegyszer ezt a hülye,és ostoba hibát...

Viszont igazán reagálhatnál már valamit a válaszokra.

2010. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!