Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Valaki írna...

Mit kéne tennem? Valaki írna véleményt?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a férjemet DE sajnos félelmeim vannak.

Kisbabát várunk,tök jó most minden...De mi van ha mégsem?

Az a gondom hogy sokat csalt 1-2évvel ezelött.

Külön laktunk és tudom hogy mit művelt csajokkal...

Falta őket,de azért nem szakított volna velem hogy mást akar...így volt a legjobb neki...:S

Elég "csajozós" természet ezek szerint.

Mi van ha most is folytatja a dolgait?

Elbizonytalanodtam...

Múltkor anyja telefonjára jött egy sms hogy hol vagy mert én itt,de látom mégsem jössz...És mikor kérdeztem,azt mondta biztos téves,de közben ő elkéregette mindig a telefont...Aztán mondom akkor rácsörgök a számra...nah több sem kellett pillanatok alatt eltűnt az a szám.

Kezdek félni...

Mit tegyek???


2010. aug. 28. 14:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez már veszett fejsze nyele.
2010. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kutyából nem lesz szalonna. Ha régebben megcsinálta, sosem hagyja abba....főleg ha jön a kapuzárási pánik ! Na akkor mit fog művelni...
2010. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
ha tudtad, hogy ilyen, akkor miért vállaltok gyereket??
2010. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy ilyen, miért vagytok még együtt? Miért vállaltok kisbabát? Magadnak csináltad a bajt.:( Sajnos tényleg úgy van a legtöbbször, hogy aki egyszer megteszi, annak lesz folytatása. Mikor volt ez az sms-es dolog? Akkor már terhes voltál? Hátha változtat a hozzáállásán.. de sajnos kutyából nem lesz szalonna.
2010. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Brrr,a hideg is kirázott,ilyen balf... emberre rá sem kell nézni,nem hogy gyereket vállalni vele???

Butuska vagy,szerintem újra van valakije. Hány éves vagy?

2010. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem bízol a párodban, akkor ennek a kapcsolatnak már nincs jövője..

Ha egyszer kicsapongós volt, nem fog egyhamar "jó útra" térni.

Nagyon szerelmes lehetsz a férjedbe, ha a sok hazugság ellenére is bevállalod a babát.

2010. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek. Ha egyszer meg tette, meg fogja többször is, Mint írtad nem egy egyszeri botlás volt, mert többes számban írtad.

A volt férjem 2 gyerek mellett se változott, Mindenkivel ágyba bújt, akibe bele botlott.

2010. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
nagyon buta nő lehetsz, ha egyáltalán vele maradtál eddig...
2010. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%
akkor kellett volna kidobni, mikro melleted falta a csajokat, ha ennyi eszed van edd meg amit főztél.
2010. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisbabával már megfontoltabbnak kell lenned.

2 lehetőség van

megjön az esze amikor meglátja a kisbabát

még jobban bepánikol


Szerintem ülj le vele egy komoly beszélgetésre, hogy most, hogy gyereketek lesz, változni fognak a dolgok és már nem csak neked tartozik felelősséggel.


Ésésés legyen benn a szülésnél :D

2010. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!