Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Hogyan mondjam meg neki, hogy nagyon de nagyon idegesít?

Figyelt kérdés
Anyám állandóan az ezotériával van elfoglalva, csakrák meditálás szellemek, hogy ő is szeretn látni a szellemeket, meghogy már átélte. Montam már neki, hogy rettentően idegesítenek, mert én ezekbe nem hiszek. Állandóan leéget mindenki előtt. Beszéltem már vele ezekről, de semmi. Segítenétek? Hogyan értessem meg, hogyha ilyen dolgai vannak akkor foglalkozzon vele ő egyedül? Vagy még jobb lenne ha elfelejtené ezt az egész baromságot, mert már tiszta ideg vagyok tőle. Fel tudnék robbani. Hogy őt megszálta egy szellem mit tudom én miylen erősségű, meghogy még poénbol se idézzek meg szellemeket mert mit tudom én mi történhet. Kikészülök tőle? Bocsi, ha értelmetlen lett és hosszú, de már nem bírom tovább.
2010. aug. 28. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Oda se figyelj, amikor erről beszél, csak bólogass.

Az én anyukám a politikába van így belezuhanva, na az rosszabb...

2010. aug. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Attól, hogy nem értesz egyet vele, még tiszteletben tarthatnád a hitét. Társaságban is legfeljebb magát égeti, nem te felelsz érte.
2010. aug. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, ilyen ez :)

Majd ha elköltözöl onnan, akkor már nem fog égetni olyan sűrűn.

2010. aug. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nemis inkább azhogy éget engem, hanem engem.. engem nagyon fel tud idegelni ezzel nagyon de nagyon ideges leszek iylenkor.. a hülyeségeivel..
2010. aug. 28. 02:01
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Azért az anyja is tiszteletben tarthatná, hogy nem mindenkit érdekel a hülyesége. Ha tudom hogy egy ismerősöm utálja a macskákat, nem állok le a macskámról beszélni neki. Ilyen egyszerű. Mondd meg anyukádnak, hogy téged ez a téma nem érdekel, és hogy beszélje meg mással. Ha nem fogja fel, kezdj el neki te is olyasmikről beszélni, amiket utál!
2010. aug. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10:49 - próbáltam politika-mániás anyukámnál, nem jött be... :-)
2010. aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jójó, oké , megpróbálom, de nem tudok már vele mit csinálni tényleg az őrületbe kerget. Azt hiszi, hogy meg tud védeni az ilyenekkel, meg hogy ő sokkal tovább fog élni stb...
2010. aug. 28. 14:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem tehetsz. Hagyd élni úgy ahogy neki jó. Gondolom azért még ellát, gondoskodik rólad és szeret téged. Majd a Te életedet olyan hitben éled ahogy Te akarod. Engedd, hogy boldog legyen amennyire tud. Ne akard elnyomni.
2010. aug. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 füled van, egyiken be, másikon ki, másképp nem lehet, tapasztalat, más mánia, de ugyanez. Csak magadat idegesíted fel, ha nem így kezeled, az meg neked árt. Hagyd élni a saját hitében, csak akkor lépj közbe, ha életveszélyes helyzetbe kerül.
2010. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!